אשכול: M1t-2
צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-12-06, 21:09   #59
dkatorza
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sustanon
השתמשתי בזה משהו כמו 7-8 שבועות וזה עסק די יקר 90 דולר לא כולל משלוח אבל כמו שאמרתי הזמנתי שתי בקבוקים לקחתי 3 כדורים ביום למרות שהמינון המומלץ הוא 2 כדורים.
לאיזה סוג הוא משתייך קשה לי להגיד לך לך מה שאני כן יודע זה שהוא מגביר את סינטזת החלבון בגוף לכן חשוב מאוד לצרוך אותו לפני ארוחה עשירה בחלבון.
בקשר לPCT אני לא חושב שצריך אחרי הכל אין לזה תכונות אנדרוגנית והוא אינו נגזרת של טוסטסטרון
אבל לי תמיד יש בבית נולבדקס ופרגניל למקרה חירום אבל אני יכול להגיד לך בוודאות שלא יהיו לך תופעות לוואי מזה.
שמע אני אגיד לך למה יש לי בעיה עם המעודדי הורומן האלה..
ואני מצטט את gal-T .
"הורמון הגדילה הוא הרבה הרבה יותר ליפולטי (שורף שומן) מאשר אנאבולי למסת שריר. הוא אנאבולי בדרכים שלו, לרקמות חיבור, נוזלים, גידים, עצמות, גביהה, אך הקשירה שלו לרצפטורים בתאי השריר והשפעתו עליהם לתהליכי סינטזת חלבונים הם לא יותר גבוהים מהשפעת האינסולין (שזה אומר רמות בסיסיות של סינטוז חלבונים).
אין להורמון הזה השפעה של בניית רקמות חדשות עקב אימוני התנגדות, אפילו לא לפקטור גדילה דמוי אינסולין. לhGH ו Systematic IGF-1 יש את התפקידים שלהם בגוף, אפילו ברמות עצומות שמפתחי הגוף לוקחים הם לא מבצעים פעולה אנאבולית משמעותית, הם יכולים למנוע פציעות, לשרוף שומן ולהעלות קצת LBM (שהוא לא מסת שריר). אך הם סתם הורמונים מפתים ומצועצעים בהרבה דולרים מסביבים."

אתה מבין?
קשה לי להאמין שזה מה שיעלה אותי במסת שריר..ולכן אני חושב שחייב לקחת את זה בשילוב עוד כמה דברים כמו אינסולין ועוד מעודד הורמונים..
תגיד לי מה אתה חושב..

dkatorza מנותק   הגב עם ציטוט