צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-09-07, 16:15   #43
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
אז שוב אני אומר לך , מפתחי גוף במסה רובם כן אוכלים 5 ארוחות ביום כי זה דיי קשה לתקוע 4-5-6-7 אלף קלוריות בארוחה או שתיים , לכן מפרקים את זה.
כל הקטע של ה"לאכול כל 3 שעות" הוא פשוט פרנויה מצחיקה שהמציאו ומאז כולם הולכים על זה.
הקטע של הזרימת חומצות אמינו למשך כל היום , אם תאכל 100 גרם חלבון בפעם אחת , חומצות אמינו יהיו בדם במשך זמן ממושך יותר (כי תהליך העיכול יקח יותר זמן) , מאשר שתאכל 30 גרם חלבון (תהליך העיכול יהיה קצר יותר) , וחומצות אמינו יהיו זמן קצר יותר בדם.
תרים טלפון לגיל , תשאל אותו למה באמת אוכלים 5 ארוחות ביום נראה מה הוא יענה לך...
ומפתחי גוף תתעדכן מתחילים לאמץ שיטה של פחות ארוחות ויש גילויים שדיאטות מסוג שונה תורמות אף יותר.
וד"א זה שאתה לא מסכים עם זה , זה לא אומר שזה לא נכון אתה פשוט נולדת לבועה ואתה ממשיך עם זה , ישנם ים עידכונים מהשנים האחרונות וגילוים חדשים שאף אחד לא מוכן לקבל אותם ועובדים עם הראש בקיר.
הא ועוד משהו , זה לא מגביר חילוף חומרים די עם הסרט קומדיה הזה סיימנו איתו ממזמן , חילוף חומרים ירד במצב של חיטוב לא משנה מה תעשה במיוחד בחיטוב ארוך טווח גם אם תאכל 30 ארוחות של 60 קלוריות כל אחת זה לא יעזור לך ליחלוף חומרים , ובמסה החילוף חומרים תקין גם עם ארוחה 1.
שומן מיותר אתה תעלה כשתיהיה בעודף קלורי , ולא קשור לכמה ארוחות תאכל.
לוחמי סומו לא אוכלים ארוחה אחת הם אוכלים במשך כל היום וכמו שנאמר פה פשוט כל היום ... (שמעתי על מגש ביצים ביום , לא יודע כמה זה נכון).
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה , אבל לא מזיק קצת להסתכל לצדדים ולראות אופקים שונים ומשונים גם אם זה לא מסתדר לך , אולי השיטה שלך כן עובדת אבל זה לא אומר שאי אפשר לפעול אחרת ולהשיג את אותם תוצאות (אני לא דבר כבר על יותר טובים מזה שלא יאכלו אותי בטעות).
אבל התוצאה תיהיה שווה רק הדרך קלה יותר (אולי תלוי בבן אדם ) ,
שיהיה בהצלחה
אני אשמח אם תעלה עדכונים או מאמרים לגבי הנושא הזה שאני אוכל להבין יותר לעומק את הנושא
בנוסף אני אשאל את גיל ועוד כמה אנשי מקצוע שאני מכיר..כי זה באמת נושא מעניין שהעלת ויכול להיות שאני טועה..אבל אני צריך לראות מאמרים ואסמכתות לפני..