צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-09-10, 10:45   #123
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
הדעה שלך ממש לא מעניינת אותי, אני רק יכול להגיד לך שעוד כשהפורום השני מנה 10 אנשים, אני והשלד כבר היינו שם, כל ההווי וכל מה שאתה יכול להגיד על הפורום השני אלה דברים שאנחנו עשינו והבאנו, ופה אני מפסיק לדבר על זה כי זה לא הנושא.
אנחנו לא מטרילים, אנחנו מכניסים שכל באנשים שמקובעים על שטויות, גם השלד היה בילדר פעם לצורך העניין..

בכל אופן אני לא ראיתי הודעה אחת שלך עם תוכן מעניין, פרט למקרים בהם באת ושיחקת אותה אזרח טוב ובאת להראות שגם לך יש דעה (ריקה מתוכן כמובן) או איזה משהו חסר ערך אחר להגיד.

כי אני פשוט לא מגיב בפורום הזה, רק בזמן האחרון חזרתי לקרוא פה את השטויות והריבים של הבילדרים כי זה מצחיק אותי.

והתגובה של deadlift אומרת הכל.

אנחנו תורמים לפורום ולאנשים בכלל הרבה יותר מליצנים כמוך שנכנסים לדיונים ולא אומרים שום דבר מעניין ורלוונטי, אלא מנסים לתפוס קצת תשומת לב והכרה.

אם זה מה שאתה חושב שאני מנסה לעשות, סבבה

לפני שאני הולך קצת לשתות כל מיני דברים קטבוליים שיאכלו לי את הסיבים הירוקים:

איציק: לרן, moo, יש פי 19 יותר מאסה ממך, הוא פי 39 יותר חזק ממך, אתה מוזמן לראות תמונות שלו פה באתר כשהוא היה בחיטוב: הוא גם היה יותר מאסיבי וחטוב ממך ב7 רמות.
ככה שהגיע הזמן שתכיר בזה: מי שרוצה לעלות עם מינימום שומן:
1. זה קשור לעודף הקלורי
2. הוא יעלה לאט, אם בכלל
3. הוא יתמוך באימונים שלו הרבה פחות ויתקע בהם הרבה יותר.

דרך אגב, איציק, כשאתה מביא טענות תדע גם לגבות אותם, כמו מה ש"לא היה לך כח" לעשות עם התהליכים שאיש הלילה ביקש.
לא היה לך כוח כי זה מחורטט מהיסוד.
ובכלל הגיע הזמן שתפסיקו להקריץ כל מיני מנטרות מהשרוול או מfxp, אימונים ותזונה הם מדע, לא רולטה.
ולפני שאתה מסתלבט על אנשים כמו ריפטו, ביל סטאר וכו', כדאי מאוד שתסתכל מה הרזומה שלהם, עם איזה אנשים הם עובדים, איזה מתאמנים הם אימנו ומה התוצאות. אם היית בודק, לא היית מדבר ככה.

לילה טר1ל
ואחרי כל ההודעה הזאת, בכלל לא התייחסת למה שאמרתי בסוף של ההודעה שלי. אבל ת'אמת גם לא ציפיתי שתתייחס, אתה יודע רק לירוק את אותם המשפטים, לא באמת גם להתייחס אליהם אח"כ
MartialArtist מנותק