אשכול: כתבה חשודה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 03:56   #43
MagimiX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
בקשר לחלק הראשון, זאת היתה שאלה רטורית, יש לדעתי קצת בעיה מלהחיל את המחקר על הדיון ,כי אני לא חושב שמדובר כאן בעצם השתייה של החלבון הזמין מיד לפני האימון, אלה בעובדה , שלאחד פשוט היו חומצות אמינו זמינות לבנייה בגוף ולשני לא.
אם זה כך וסביר שזה כך (וצריך לבדוק את זה, לפי הנתונים ההתחלתיים בדם לפני הניסוי והאם מדובר באנשים שצמו), אז זה עדיין לא סותר את הטענה של הארוחה היחידה ,כי אם נאכל מספיק ,אין סיבה שלא נגיע לאימון עם מספיק חומצות אמינו זמינות ,בשביל לחקות את אפקט השייק.
יכול להיות שאני טועה, אבל זה פשוט 1+1.
זה לא כך ואתה אכן טועה. גם אותך אני יפנה למילה supplement והמשמעות שלה בהקשר למחקר הזה. אין באף אחת מהקבוצות מצב של חוסר בחומצות אמינו זמינות מכיוון שזה תוסף לתזונה הקיימת(ככה שכבר הייתה ארוחה באותו יום, דבר שלפי מה שכולנו פה טוענים יגרום לזה שלא יהיה חוסר בחומצות אמינו זמינות).

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
אה ואגב דמגוגיה היא לא בהכרח עניין אישי, אבל ,אחת מהורסיות שלה, היא שימוש בעירפול ועיוות טענות, כדי ליצור הכללה מוטעית , כמו לדוגמא: "אתה מסכים שהתהליכים שונים, אז אתה מסכים גם שהנושא לא רלוונטי בכלל לבאדיבילדר"- מה שמטעה, כי הרי אתה מדבר רק על פרק הזמן בסביבת האימון ומשה מסכים איתך רק בעניין הכמותי ,לא המהותי. החלק הראשון של התנאי לא גורר את השני...
גם בהקשר של "כולם יודעים שזה כך" זאת טענה דמגוגית- לא חסרות טענות כאלו אצלך.
לא הבנתה את הטענה שלי לכן אתה חושב שזה דמגוגיה. בהודעה האחרונה שלי הסברתי יותר את הנושא של מה שציתת אז אני מקווה שאם תקרא תבין שזה לא דמגוגיה. לגבי "כולם יודעים שזה כך" ראיתה ששינתה גישה ואני מבסס את הדברים שלי על מחקרים(אני רואה שהדיון ברמה אז אין לי בעיה להשקיע כמה דקות ולחפש מחקרים שיוכיחו את מה שאני אומר).
MagimiX מנותק   הגב עם ציטוט