אשכול: כתבה חשודה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 19:09   #60
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MagimiX
אכן המחקר בדק את קצב סנתוז החלבון על פרק זמן קצר יחסית אך בזמן הזה קצב סנתוז החלבון אכן היה גבוהה יותר. אין לי מחקר שבדק את אותו דבר על פרק זמן ארוך יותר אך בפרק הזמן שהמחקר בדק ארוחה ממש לפני אימון כן הביאה לקצב סינתוז גבוהה יותר כלומר אם נצרוך ארוחה כזאת נגיע למצב אופטימלי יותר מאשר אם לא נצרוך(שים לב אופטימליות/מיקסום היא מילה שחזרתי עליה לכל אורך הדרך- אני לא אומר שהשיטה שלך לא תביא תוצאות, אני רק אומר שזאת לא השיטה האופטימלית).

לשאלה למה גל ? אין לי בעיה שעוד אנשים שמבינים עניין וקראו את כל הדיון יתנו את הדעה שלהם. אני פשוט זוכר את גל כאדם שמבין מתקופות ישנות יותר שהייתי פה וראיתי שהוא הגיב בדיון אז ביקשתי ממנו את דעתו.
לחלק השני: הבאנו פה הרבה סימוכין אבל כל מה שהבאנו פה בה במטרה להצדיק את הטיעונים שלנו ככה שבתאכלס לא על הסימוכין אנחנו מתווכחים.
אבל זו טענה שטחית ולא היקפית, שהקצב סינתוז היה יותר גבוה אחרי האימון בלי לבדוק את קצב הסינתוז לאורך זמן. זה כמו לומר שאחרי 50 פחמימות מסוכר לבן ואחרי 50 גרם פחמימות משעועית שחורה האינסולין שיופרש בחצי שעה הקרובה יהיה הרבה יותר גבוה אצל הסוכר הלבן ולכן הוא "יותר משמין", אבל 6 שעות אחרי ההפרשות אינסולין יהיו זהות (או כמעט זהות) אצל בנאדם בריא.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט