צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-01-08, 14:57   #56
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigwave1
בקטנה אחי, שמע אני באמת שלא מבין כלום על חומרים, כלום!
אבל מעצם העובדה שהנושא הזה הוא "אסור" פה ואוי ואבוי אם מישהו ידבר עליו אני מבין שזה לא כמו לקחת אבקת חלבון ויש לזה השפעות לא טובות על הגוף , יש פה הרבה ילדים שיכולים לראות את ההודעות האלה וירצו לנסות להשתמש בזה בלי שהם יודעים אפילו מה הם עושים ורק יפגעו בעצמם.
זאת סיבה הגיונית,בישביל זה יש בפורומים אחרים בארץ ובחו"ל את האפשרות לכתוב או לקרוא על סטרואידים וכמו שבפורום POWERLIFTING למשל או "פיתוח גוף תחרותי" יש למעלה "דביק" או "נושא נעול ונעוץ" שבד"כ גיל כתב כנ"ל צריך לעשות ככה בפורום סטרואידים להציג את העבודות הבאות:
א.השימוש בסטרואידים אכן מסוכן!והתופאות לוואי יכולות להיות מאוד קטלניות,בטח ובטח אם מדובר בבן אדם אם ניסיון ששואף לאפס ומעל הכל עובד לבד!ללא עזרה ממקצוען.
ב.אין לעסוק בשום סוג של סחר בסטרואידים בפורום ולהדגיש משתמש שיעבור על סעיף זה יושעה לצמיתות מהפורום.
ג.החומר המיוצג פה הינו לקריאה ולמידה בלבד בישביל קהל הפורום.

עכשיו תגיד לי אתה אחי מה רע שיהיה פורום כזה אם הסעיפים האלו?נגיד ובן אדם כן ישתמש?ויעשה שטות?טאחלס..זה על אחריותו בלבד!אף אחד פה לא אמר לו "קח קח אני יביא לך" ונגיד מישהו מפורום אחר בכלל ישתמש ואז יגיד שחבר שלו שכותב בישראלבודי אמר לו לקחת אז מה?גם יבואו בטענות לפורום?

נ.ב
עזוב תשקשוקה הזאת שכתבתי פה..מה רע אם יהיה פה כמה מאמרים על סטרואידים?שיהיו נעולים אפילו,שאנשים יוכלו ללמוד ולקרוא הרי כל אחד שנכנס לפה ישר שולחים אותו "לך תקרא מאמרים",במקום שכל שני וחמישי ירשם לפורום איזה ילדון בן 14 ויגיד "אני רוצה לקחת תאבקות ניפוח וזין אני יקח אסטרודים כי זה עושה זין קטן וגורם לחרא להיות בצבע לבן"
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט