צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-10-10, 14:55   #60
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigwolf צפה בהודעה
בס"ד

האמת שזאת שאלה גדולה מאוד! שאלה מצויינת! אני מאוד שמח שאנו מדברים על זה, כי זאת אחת הנקודות המרכזיות ביותר ביהדות בפרט ובחיים של כל אדם בכלל. ואנו לא הראשונים שדנים בה.

רבי יהושוע בן חנינה, דן על זה רבות עם קיסר רומא, ואי אפשר במסגרת הפורום לתת תשובה מפורטת ומעמיקה על העניין.

אני אתחיל דווקא מהסוף של התשובה (ואני יודע שאתה ורבים אחרים וכל אחד בעצם לא יכול לקבל תשובה כזאת, שוב כי זה הסוף של התשובה)

והתשובה היא : - שהמטרה "שלו" לא באה ממקור חיובי באמת! (כפי שאתה ורבים אחרים חושבים)

כמה דוגמאות: ביל גייטס, שרי אריסון ודומיהם נחשבים היום בעולם ובארץ כאנשים שנותנים הרבה "צדקה"...
כן... אחרי שביל גייטס "עבד" על החברים שלו, גנב, שיקר, גזל מיליארדים עבור מערכת ההפעלה "המיוחדת" שלו, ועשרות הגרסאות שלה (שבפועל רבים לא צריכים). שרי אריסון... "אשת חסד" - אחרי שעברה על הדבר הבסיסי ביותר בתורה והוא האיסור ההלוואה בריבית ליהודי.

היום מוכרים לי דגני ברנפלקס בריאים! - תכלס.. למישהו אכפת אם אני בריא או לא? מחשבים, רכב, בנקים, ובכלל כל דבר בחיים, מה השורש שלו ? חיובי או שלילי ?

מה שורש המטרה האמיתי של הפוורליפטינג ?

אם אתה או כל אחד אחר רוצה להבין את הנקודה הזאת הרבה יותר טוב, ולהבין "כיצד הנחש מתרבה" - יכול לשמוע שיעור מדהים (אחד החזקים ביותר ששמעתי בחיי)
בהתחלה זה לא מובן... אבל בהמשך השיעור, השומע יגלה דברים מדהימים בחייו האישיים

הנה האוצר : http://www.levhadvarim.com/index.php...3&directory=97

לצערי הרב בגלל שינויים שעובר האתר לב הדברים, הלינק לא פועל זמנית.
והבנקאים שולטים בעולם והממשלה זה החקלאי ואתה זה הצון...

אני לא רואה איך כל זה קשור לפאוורליפטינג.
נכון יש אנשים שנכנסים לפאוורליפטינג מסיבות של אגו, "הייתי קטן וחלש וצחקו עלי, עכשיו אני יהיה גדול וחזק וארביץ חזרה", כנ"ל יש אנשים שנכנסים ונשארים בדת מסיבות שגויות.

מצד שני יש אנשים שעושים את זה פשוט כי זה משהו שנותן להם הנאה, בלי קשר לאגו, רצון להרגיש יותר טוב ממישהו או כל דבר שלילי אחר, אלא פשוט רצון להמשיך להתקדם לקראת משהו שעושה לך טוב בתמונה הגדולה.

חוץ מזה שאפילו אם מישהו עושה את זה בשביל להתמודד אם רגשות שליליים, אני חושב שזה הרבה יותר טוב להוציא עצבים על המוט מעל אדם אחר, או על עצמך.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט