צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-12-12, 22:34   #12
MaorSwan
חבר פעיל

כללי:: אידיוט בהשעייה - ראה הוזהרת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גשש בלש צפה בהודעה
סחטיין על הסיפרה החדשה בדדליפט.
כל הכבוד מאור!

בנושא הסקוואט שלי:
כמו שנדב אמר, לא הייתי מורגל למונוליפט, זה היה לי ממש מוזר.
בכניסה הראשונה הרגל קצת מעדה לי קדימה, אחרי שעליתי כבר, והיה איזשהו ויכוח בין השופטים. אגב, בסוף העבירו אותה.
כניסה שנייה - אותו מקרה, הרגל מעדה קדימה, רק שהפעם כל השופטים פסלו לי.
כניסה שלישית (195 ק"ג) - נכנסתי רגוע ומרוכז עד הסוף וסגרתי את זה כמו שצריך.

בהתחלה לא הבנתי מה רוצים ממני, הרי זה היה אחרי שעלתי בסקוואט, אז מה זה משנה?
העיקר שבסוף סגרתי.

נדב, תחרות הבאה אתה לא מבריז
תקשיב אחי, בחו"ל לא היו מעבירים לך את זה נכון? המטרה פה בארץ ושמעתי את זה אישית מהמארגנים היא לפתח את הענף ולהגיע להכרה לאומית, אתה לא יכול לצפות מהם לפתח אותו אבל להתעלם מחוקים אחרים.. למה שמים סינגלטים? למה הגרביים צריכים להיות מתוחים בדדליפט? זה דברים שאין להם שום חשיבות אבל אלו החוקים וצריך ללמוד לקבל אותם. אז הנה, הכשילו לך את הסקוואט אבל קיבלת כאפה ואמרת "זהו, אני נכנס מרוכז!" והבאת כניסה שלישית יפה אחושרמוטה, זו המטרה שלהם וזה כל היופי לא?

בקשר למונוליפט, אני היחידי שאשכרה הסתדר איתו? לא הבנתי מה הבעיה, זה פשוט לצאת ולסיים, במילא אני עומד רחוק מהראק במכון ויש כמה צעדים, אז מה הבעיה פשוט לעמוד במקום? הדבר שהיה לי הכי קשה הוא העובדה שאני רגיל להסתכל במראה בזמן סקוואט כבר מעל שנתיים ושפה לא יכולתי להסתכל או לדעת את העומק, אבל כל הסקוואטים עברו לי אז אני מניח שזה בסדר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
כן ראיתי את הקטע עם חבר שלך, בכל מקרה ראיתי את הקטעים האלו בלייב סטרים של התחרות והשידור לא היה משהו אז לא יכולתי לשים לב בדיוק מה קרה שם. אם זה מה שאתה אומר סבבה אבל לדעתי חבל כי גם ראיתי שהעבירו סקוואטים לא כל כך שוברים או לפחות רק מקבילים (שזה יותר נורא) וראיתי בבנץ איזה 2 הרמות שכמעט ולא הייתה עצירה על החזה בכלל(אולי זה השידור התקוע אין לי מושג)

לפי הבחירת מיקום של גל אדטו תחרות הבאה תהיה בזימבבואה או משהו כזה...
לא העבירו סקוואטים גבוהים, היו פסילות שם על ימין ועל שמאל ואלו שחשבת שהם גבוהים [וגם אני עד היום] מסתבר שהיו מאוד עמוקים, היה צריך פשוט להסתכל מהזווית הנכונה, מה שהיה קשה לעשות בגלל שבדיוק בזווית הזאת כל הספוטרית עמדו אבל כל מה שהעבירו שבר מקביל. לגבי המיקום הוא באמת היה מחריד, דימונה היא חור על המפה, פשוט באמצע מדבר, רחוקה כמו לא יודע מה וגם אולם הספורט היה מאוד ישן ולא מטוופח, ובגלל המיקום הגרוע הם לא הביאו את הפלטות מפ"ת ויצא שהתחרנו עם פלטות גרועות ולא מדוייקות שנלקחו מהמכון בדימונה, ויוסי קלמנוביץ' עצמו הציע להביא פלטות אולימפיות מהמכון שלו אבל אמר שאף אחד לא הודיע לו וחבל.
MaorSwan מנותק   הגב עם ציטוט