צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-02-07, 11:42   #15
amir harduf
פתו-אסטרוגן

הסמל האישי שלamir harduf

שלח הודעה דרך ICQ אל amir harduf שלח הודעה דרך MSN אל amir harduf

אז ככה

היה ממש נחמד בכנס לא היו הרבה אנשים בכלל כמו שיואב אמר מקודם.

רואים שאלי רוצה להשקיע הרבה בתחום אין מה לדבר..
אלי מבחנתי נתפס לפי הכנס כאדם בעל חוש הומור בריא, אדם שיש לו מה להגיד ולא מזיין בשכל סליחה על הביטוי.. לא יודע יואב אם יש לו לב טוב ולפי עוד כמה פרמטרים שלא היו בכנס השאלה בספק רב.
הבנאדם גם עם כל ההומור התנהג קצת בברבריות לטעמי.
בכל מקרה הבנאדם הציג את הספורט של הפיתוח גוף בצורה יפה מאוד ומרשימה.

גיא הראה גם ידע רב אך לצערי מצאתי בדבריו כמה טעויות (דוגמא: הוא דיבר על ערך ביולוגי של ביצה לפני ואחרי בישול, ואמר שהוא לא משנה כמעט אלא עם כן היא נשרפת, בכל מקרה כשהביצה נוזלית ולא מבושלת הערך הביולוגי שלה מופחת וגם לא נספגת טוב בגוף, חבל שהוא לא ציין זאת)
הכל מקרה הוא ענה על שאלות רבות של אנשים והראה ידע רב.

אמנון, אומנם דיבר הרבה אבל גם בילבל במוח קצת כהרגלו.

אני (אמיר הרדוף), יוגי, לוליק וכפיר באנו לכנס כנציגים של ישראלבודי, היה ממש אחד הערבים המצחיקים שהיו לי.. באמת
אחרי הכנס הלכנו לאכול שם במסעדת בשר ליד המלון, ארבעתנו פשוט נפלנו מהרצפה מרוב צחוק כל 5 דקות, שלא לדבר על הדרך חזור שבה היה בכלל קורע.

את לוליק ואת יוגי הכרתי פנים אל פנים בפעם הראשונה אתמול.

לוליק: בחור עצום, לא רק בגודל, הבנאדם פשוט קורע מצחוק ולא רק זה גיליתי באותו ערב שהוא גם בנאדם מאוד משכיל ולא סתם איזה עוד אחד, היה קטע מצחיק בחנות שחיפשנו חולצה של ישראלבודי שתתאים לו... (בלתי אפשרי!)

יוגי: גם בנאדם גדול מאוד ומצחיק, היו שם כמה נושאים שיחה שעלו בנושא של חיות ובנושאים אחרים שאפשר לראות שלבנאדם פשוט יש לב טוב, אין מה לדבר תותח.

כפיר: כפיר כיכב באותו ערב עם הצחוקים ולצערי אני צריך להמשיך את דרכי עם השם שהוא המצאתי לי "פיטו". כשדיברנו על משהו בארוחה הוא פשוט הפסיק לקרוא לי אמיר חחח

עריכה: כמו שאפשר לראות כבר יוגי השמוק הזה הוסיף לי שורה קטנה מתחת לשם המשתמש =) הכל יחזור יוגי! =)

לצערי לא היה לי זמן לדבר עם כולם כי הייתי צריך לצלם תמונות שנעלה לאתר בהקדם האפשרי

רציתי מאוד לדבר עם שגית לצערי היא הלכה לפני שהספקתי, התגעגעתי אליה מאז תחרות מר ישראל הקודמת אישה מאוד נחמדה.

מאור זרדז וחברה שלו היו גם, שני תותחים מאור עם המסה העצומה וחברה שלו שפשוט ניראת מדהים... אני בהחלט יוציא את הקול עליה בתחרות שבקיץ.

היה נחמד לראות עוד חברים שם, יואב טל, ניגרי ענק הלא הוא- אביב עומר וכד'

תמונת מהכנס בהשך היום כנראה יועלו לאתר.

שיהיה לכולם - שבת שלום!
amir harduf מנותק   הגב עם ציטוט