צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-07-07, 17:12   #12
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
אוקי
עובדה פשוטה ומוכחת בשטח זה שאימוני משקולות יותר יעילים לעיבוי סיבי שריר (היפרטרופיה ) מאשר אימוני משקל גוף ,זה מוכח מדעית .

אבל איפה בפוסט שלי אתה רואה שטענתי שעבודה במשקלי גוף לא אפקטיבית לעליה במסה ?
פשוט לקחתי דוגמא מעולם המשקולות כדי להסביר נקודה שלא בטוח שמה שעבד בשביל חבר שלו ,יעבוד גם בשבילו.

הייתי נכנס איתך לויכוח ,אבל אתה חסר יכולת הבנת הנקרא כנראה ,או בקיצור ? אתה לא בר פלוגתא
*ארבל מחכה שמר DROR ימצא במילון מה זה "בר פלוגתא"*
עבודה במשקל גוף לא אפקטיבית לעליה במסה כמו משקולות. אפשר לקחת כדוגמא את הגימנסטים. יש להם פלג גוף עליון מרשים, אבל רק לטובים שבטובים שביניהם (שמתאמנים כמה עשרות שנים) יש חיטוב ומסה גדולה. לגימנסט הממוצע יש פחות מסה מלמתאמן הרציני הממוצע (אני אומר מתאמן רציני כי המתאמן הלא רציני הממוצע בא רק כדי לדבר)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פאוור
מפתחי גוף שווים לתחת ואתה יודע את זה אחי...
אני פעם התאמנתי טבעי והייתי ממש חייה בקטע הפיזי לא היה אחד שהוריד אתי בהורדת ידיים
יום אחד בא אחד מנופח אחושילינג כולם השתגעו ממנו איזה ענק איזה סוס ושגעו אותי שנעשה הורדת ידיים בסוף עשינו והורדתי אותו ההוא היה בהלם סתם בולשיט הכל מנופח בלי טיפת כח
אז הוא לא היה טוב בהורדת ידיים, והיו לו אמות חלשות והוא בטח גם היה חלש יחסית למסה שלו. ביג דיל.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט