צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-08-08, 10:47   #11
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

כללי:: רפי
עוסק ב:: מתחרה, מאמן אישי ויועץ תזונה
חדר כושר: D-CLAB

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
דיברתי עכשיו עם אמנון, הכל מוכן, אתם תראו השנה תחרות ברמת ארגון חסרת תקדים.
הודעה לחברי המתחרים: אנא תדאגו להצטייד בגומיות ו או משקולות יד (דאמבלים) כיוון שבחדר החימום לא יהיה ציוד.
לעומת זאת החדרים מרווחים, ויש בהם מראות, כפי שצריך להיות, ככה שיש לנו את התנאים, ואני מאמין שנתחלק בציוד ונסתדר.
ביום הזה כולם אחים.
בהמשך לשיחה קודמת שלי עם אמנון לגבי אישור למתחרים להכניס לחימום שותף שיסייע, נאמר לי בפירוש שהכל יהיה בסדר, האיגוד כמו תמיד יתחשב בנו, בניגוד לפרטיה שמתרחשת באיגוד השני.
ליבי ליבי עם המתחרים שהולכים לעבור את הויהדלרוזה של אדון פריג', עם כל החבילה שכוללת צעקות, השפלות, גביית כסף, והופעה במגרש כדורסל, רחוק מהעין רחוק מהלב, היכן שהצופים נזקקים למשקפות תיאטרון כדי להבחין עם מתחרה חטוב או לא חטוב (אגב אם כבר מגרש כדורסל, אם אני אזרוק כדור מהיציע יש מצב לאיזה דאנק?).
אשר מותק שלי, אתה אוכל כעת את הלב מפני שלעולם לא תוכל לתבוע אותי, תשאל את ידידך עו"ד רשף (שאני אגב מעריך אותו מאוד) הוא יגיד לך שאין שום לשון הרע בהודעות שלי.
לא מפחידים **** עם זין, במסגרת המקצוע שלי אני עברתי מספיק קורסים בנושא תביעות דיבה, כל מילה שלי היא "אמת דיברתי", ואין לך מה לעשות.
ועוד משהו: פעם הבאה כשאתה מתקשר למתחרים באזור טבריה ומציע להם להתחרות אצלך, תחשוב קצת ותוכל לחסוך את עלות השיחה.
כל טברייני שרק חושב על להתחרות, עובר קודם כל דרכי.
אני אפנה את כולם תמיד רק לנאבא, מפני שאין לי עניין לראות אנשים מושפלים ומרוששים אחרי כל הגיהנום הזה של הכנה לתחרות.
תודה רבה על העידכון.
תגיד, איך אני מזמין כרטיסים ? יש לך מושג ?
תודה.