צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-05-07, 12:38   #5
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
הלינקים לא עובדים. בנושא של הפרוקטוז - אם היית עובר על מה שנאמר בפוסט שהבאתי לך בפוסט אחר, דובר על זה שכמויות מתונות של פרוקטוז אחרי אימון יכולות לעזור אבל להסתמך עליו כמקור עיקרי אחרי אימון לא יהיה חכם.
רוב המיתוסים נופצו פה כבר לפי דעתי אבל ח"ח על ההשקעה.

אז שני דברים:

דבר ראשון, הלינקים עובדים עכשיו, תוקן לפני שהגבת, תודה.

דבר שני, טרחת לקרוא את מה שרשמתי באותו האשכול? או שהסתמכת על ההודעה המקורית של בוליט?

קרא את זה, זה ההודעה הראשונה שלי באשכול והמקורית. אולי תשים לב למשהו:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
דיברנו על זה לפני יומיים, הבטחתי רפרנטים ואני אתן יותר מזה, פשוט אין לי זמן, אבל הייתי חייב להתעכב על הדבר שעומד מאחורי הרפרנטים.

כמות של מספר גרמים של פרוקטוז, לא רק שלא יזיק לPWO, אלא יעשה לך פלאים, בייחוד בחיטוב.

מאגרי גליקוגן מלאים בכבד, הם אחד הדברים אם לא ההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הההה הדבר הכי אנטי קטבולי שקיים, שכן כבד מלא בגליקוגן מאותת לגוף שהכול סבבה, ואין טעם בקטבוליזם. (אם לפרש את זה לילדים בכיתה ד')

מילוי מאגרי גליקוגן בכבד הם חייונים ונחוצים, בעיקר אחרי אימון! שכן אם כבר מתרוקן גליקוגן אחרי אימון, זה לא מהשרירים (כמו שאתה בעצמך אמרת, חמישה עשר סטים של חמש עשרה חזרות, לא?), אלא מהכבד! ככה שמלכתחילה הכבד הוא זה שצריך פיצוי, שכן יש עוד המון גליקוגן בשרירים.

אם אתה שואלים אותי, אזור החמישה עשר אחוז של פחמימות (לפחות) בכל שייק שלאחר אימון צריך להיות מורכב מפרוקטוז, זה נחוץ לחלוטין. נסה בחיטוב הבא שלך (גם במאסה) ותראה.

(אתה תקבל הקפצה גם מ30 גרם גלוקוז - כמו שציינתי לך בעבר [כשאמרת שכמה גרמים לא עושים כלום, כשהבסיס לכל ה"תורה" של ערכים גליקמים נמדדה על מנה של שלושים גרם, ואנשים לוקחים פה שישים גרם ויותר, ככה שזו חושרמוטה הקפצה, You need not worry, my friend).

אני זוכר שהיה לי חבר שהאמין בזה.... שיכנעתי אותו, הוא החליף, והזמני התאוששות שלו ירדו ביותר מחצי.

בקשר לרפרנטים? אתה תקבל, והמון.

אבל לא יכולתי לראות אותך משריש טעות.
אני מחכה להתנצלות.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט