צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-11-14, 23:58   #3
לוטם בן עטר
חבר מתחיל

עוסק ב:: מאמן כושר ובריאות
חדר כושר: Tribe Fitness

טוב שאלות יפות אני אענה לך על כולם:
1. קשה מאוד לא לעלות בשומן מהסיבה שכדי לגדול צריך להיות במאזן קלורי חיובי עכשיו השאלה היא כמה חיובי? מה הוא מספר הקלוריות שאני צריך להוסיף כדי לעלות בשריר ללא שומן? ולשאלה הזאת אין תשובה וזה משתנה מאדם לאדם לכן הדבר הוא אפשרי תיאורתית אך קשה לביצוע

2.עור עודף יורד בדיאטה, אבל אני לא מספיק בקיא כדי לענות על השאלה הזאת בצורה חד משמעית.

3. כנראה שכן

4.לא קריטי, ההמלצות לאכול פחממות מורכבות הן מסיבות בריאותיות שעיקרן למנוע סוכרת והשמנה, ההמלצות הן כדי שהסוכר בדם לא יקפוץ וירד בצורה קיצונית אלו יהיה מתון ובכך לא יהיה עומס על הלבלב להפריש אינסולין מה שהורס את הרצפטורים של התאים לקלוט סוכר.

5. שעועית אכן מכילה פחמימות אבל גם לא מעט חלבון - 25% חלבון זה כמו חזה עוף רק חשוב לציין שחלבון זה אינו מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות ברמה גבוהה ולכן נקרא "חלבון חלקי" יש לשלב אותו עם דגנים כמו לחם כדי להפוך אותו לחלבון מלא.

6. ההבדל הוא בהרכב הכימי שלהם, שומן רווי הוא מוצק בטמפרטורת החדר ולכן נוטה לשקוע בדפנות העורקים והוא מעלה את רמות הכולסטרול ה"רע" לכן נחשב כלא בריא ולעומת השומן הבלתי רווי שהוא נוזלי בטמפרטורת החדר ואחד מיתרונותיו הוא שהוא מעלה את רמות הכולסטרול הטוב ומוריד את הרמות של הכולסטרול הרע לכן כדי לצרוך אותו. דוגמא טובה היא שמן קנולה או בוטנים.
לוטם בן עטר מנותק   הגב עם ציטוט