צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-12-06, 12:19   #46
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

The Juggerment , התשובות שלך מעולות וח"ח על הסבלנות. אני לא רואה סיבה שתחשוב שאני או גל צריכים לענות ושהתשובות שלנו "שוות" יותר..
טוב שהגעת מוישלה....זה לא אני שריך אותך או את גל זה אליאב...

ציטוט:
ולכן יהיה מאוד הגיוני לומר לאדם לצרוך כל מה שהוא חייב לצרוך - מספיק חלבון , אומגה 3 , ו15-30 גרם סיבים ביום ומעבר לזה שיעשה מה שבא לו - זה לא קריטי.
בדיוק הנקודה...אבל יש כאלה שחושבים שזה או 100% נקי או 100% מלוכלך

ציטוט:
אם אדם א יאכל 2000 קלוריות ביום רק מפיצה.
אדם ב יאכל 2000 קלוריות ביום מתזונה נכונה של ירקות, לחם מלא, אורז מלא, בשר, שומנים איכותיים בחלוקה של 55 פחמימה 25-30 חלבון 20 שומן איכותי.
שניהם יראו אותם תוצאות?
שניהם מתאמנים אותו סוג של אימון....
אליאב!! אתה מפספס פה את כל העניין!!! ברור שבנאדם שיאכל אותו מספר קלוריות רק מלחם או ישלב גם חלבונים ושומנים כאלה או אחרים זה ישנה בגדול...אבל השורה התחתונה (שזה בעצם מה שמשה גם אמר) תכניס מספיק חלבון, סיבים ושומנים בכמות סבירה ואני בספק אם השאר באמת יעשה כזה הבדל... עוד 500 קלוריות מאורז מלא או מפיצות?? מה זה כבר ישנה???
אישית גם אני חשבתי ככה שצריך לאכול תמיד 100% נקי...וסתם סבלתי....(אגב אני חושב שהמאמרים באתר אחראים לזה)

ואליאב אף אחד פה לא נגדך, את המשפט שכתבת ברור שאי אפשר לשלול וזו גם בכלל לא הייתה הנקודה של הדיון הזה...תפתח קצת את הראש מחוץ לקטע של "באדיבילרים צריכים לאכול רק אוכל נקי" ....תאמין לי זה לא יזיק

וכמובן שהכל ברוח טובה

THE_JUGGERNAUT מנותק   הגב עם ציטוט