צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-04-12, 20:55   #21
Alon332
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
כובד מאוד נתון לדיעה, יש משקלים מסויימים שפלוס מינוס באיזור שלהם כל אדם נורמלי
ובריא יכול להגיע אליהם תוך 1-2 שנות אימונים ללא לקיחת חומרים ועם שמירה על מסגרת
תקינה ובריאה של חיי משפחה ועבודה.

לא אני לא מתאמן בקרוספיט הרצליה כבר הרבה זמן, כשהתאמנתי זה היה פעם בשבוע,
אני עושה 3-4 אימוני כוח בשבוע, על טהרת הכוח, שמלווים בסופם בדרך כלל באיזה wod

יעילות בהכל, וואלה, היה צריך להוריד טלוויזיה של 40 אינץ' ישנה 3 קומות הורדתי לבד בפעם
אחת ברצף, זה פונקציה של כוח + סיבולת
שיפצתי בגינה משו אז כשהלכתי למשתלה העמסתי שקים ברביעיות חמישיות ולא ביחידים זוגות
כמו הבחור שעושה את זה כל יום ואם היה מתאמן היה לו יותר קל
נוסע לפסטיבלים בקיץ, צריך ללכת לפעמים 40 דקות עם תיק מלא בציוד ואוהלים ולעזור
לחברים, ומן הסתם זה יותר קל אם אתה גם חזק וגם בכושר
לא, כובד לא נתון לדיעה, הוא נתון ליחסות, אתה לא יכול להגיד על משקל שאתה לא יכול להרים שהוא לא כבד, בגלל שאם הוא לא היה כבד אז היית מצליח להרים אותו, מישהו אחר לעומת זאת כן יכול להגיד עליו שהוא לא כבד במידה והוא יכול להרים אותו. תבדיל בין הדקויות.

סבבה אחי, פשוט אתה עושה רושם של קרוספיטר כי אתה עוקב אחרי זה ותומך בזה.

איזה גבר, הורדת טלוויזיה 40 אינץ' בעצמך 3 קומות! סחבת 4 שקים במכה במקום 2! הלכת עם "תיק מלא בציוד" במשך 40 דקות! ללא ספק מדובר פה במכשולים נפוצים ביותר בחברה המערבית של המאה ה-21, שמעטים האנשים שמסוגלים לעבור אותם ועוד ביעילות כמוך.
קיצר תעשה לי טובה, היעילות הזו שווה לתחת ואני מניאק אם הסיבה שאתה מתאמן 3-4 פעמים בשבוע היא כדי שבבוא היום תוכל לסחוב 4 שקים במקום 2, כאילו שזה משנה אם אתה עושה 4 חזרות למכונית או 8, או שבבוא היום תוכל לסחוב טלוויזיה ממש גדולה לבדך, כאילו שזה כזו בושה להביא חבר שיעזור לך, או שבבוא היום תוכל לסחוב תיק עם ציוד וללכת איתו 40 דקות, כאילו שבכלל צריך להתאמן בשביל דבר כזה.

מילא היית לוחם, פועל בניין, סבל, משהו כזה...
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט