צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-10-07, 10:44   #35
androtest
חבר פעיל

הסמל האישי שלandrotest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
רק מראה כמה שאתה לא מבין כלום בנושא , ולא לא קראתי 10-20-30 -40 מאמרים , הקטע הוא שיש דברים שמבוססים על משהו לעומת :"תראה איזה סוס הוא ותקשיב לו"
המון אנשים כמוך חושבים שה"סוס" במכון מבין משהו מהחיים שלו אבל בעצם הוא לא מבין הרבה (לפחות רובם).
בקשר להודעות שלי אתה מוזמן להקיא בזמנך החופשי , לא נראה לך אל תקרא עד כמה שאני זוכר זה פורום פתוח ואני אגיב מה בא לי.
אין לך איך ומה להוכיח לי , לעומת זאת שאנחנו(אני ועוד כמה אנשים שנראה לי כבר התייאשו מכם) , שמביאים לכם דברים שחור על גבי לבן , עם סימוכין ועוד שלל דברים , וכאשר מבקשים מכם משהו כזה אז אתם ישר אומרים :
"הרפרנס הכי טוב זה אני תראה איזה סוס אני "
רק מראה שהסטיגמה שהלבישו למפתחי גוף שהם אהבלים נכונה
משה, תכניס גנטקיה וחומרים למשוואה, וכמו ש Vin diesel אמר, אתה יכול להתאמן פעמיים בשבוע.
בתקופה שאני "שומר". אני בקלות עובד פעמיים בשבוע, אבל אז אני עומד ב RM 2- RM6 ולא יותר. אז בהחלט שאני צריך יותר זמן להתאושש מאימון לאימון, במיוחד לאור העובדה שאני כבר לא ילד.
השאלה היא סוג האימון והעצימות שלו. אני HARD GAINER וכל חצי ק"ג שהעלתי עלה לי בדם.
ולהגיד שאני לא מבין? אני לא אכנס למריבות אגו. אבל הזלזול שלך אלי מראה על חוסר הניסיון שלך. אם תדע מה עברתי בחיים, איפה יצא לי להתאמן ועם אילו אנשים (ברזיל, תילאנד,ווניס בי'ץ ועוד) הניסיון שצברתי נרכש לאורך זמן ועבודה קשה, מה שרשום בספרים ובמאגרי המידע הרפואיים זה טוב מאוד בתור בסיס ראשוני, אבל המרחק לעולם האמיתי והיישומי הוא רחוק ביותר.

אל תדבר שטויות, וכמו שאמרתי, במקום להיות "חכמולוג" ולנסות להתחכם, מה עם האימונים שלך?
androtest מנותק   הגב עם ציטוט