צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-06-09, 06:17   #18
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
קודם כל לא נותנים למתאמן מתחיל לעשות מילטרי כי הוא לא יצליח להרים תמוט.
גם סקוואט ספק רב הוא יפול אחורה.
וגם בנצ'.
אחרי חודש אז אולי יצליח סקואט ובנצ'.
דבר שני למתאמן מתחיל נותנים fcw עם 3 סטים לשריר גדול ו2 לקטן.
אחרי חודשיים אפשר לתת ab.
אני עושה abc , ו9 סטים לשריר גדול 6 לקטן, אני חושב ש2 לקטן שווה לתחת ולא מכיר אדם אחד שעובד ככה, ויש אצלי אנשים שעובדים 12 סטים שריר גדול 9 קטן והם יותר גדולים מהשאיפות שלך.
אנשים שבאים אחרי טיול של שבועיים שלא התאמנו ומצליחים לעשות לך בנצ' 100.
אז לא less is more לא בא לידי ביטוי בכזאת כמות עלובה של סטים לדעתי.
ואתה תהנה בגישה שלך, מספיק לי לראות מר ישראל כולשהו במכון שלי שעובד חזק על כל הגוף ושהוא אומר לי שהשריר לא יגדל בלי גירוי מינימלי, ואתה רואה את הגודל שלו, ואני רואה איך שאני מגיב ל6 סטים יד קדמית חזקים שאני נותן, וזה מספיק בשבלי להאמין שזה לא יותר מדי.
מה גם שלא ראיתי מתאמן שהתמיד ולא השתפר עם תוכנית כזאת, או שנפצע אלא אם עשה זאת לא נכון.
ו theone צודק משום מה, מי יקבל אותך למכון?.
ואין לי את הידע? הצחקת אותי..
לך תקרא brawn ותחוש פה על כולם כאילו עשית מינימום תואר שני.
אני בכל מקרה בן 17 ועושה את הקורס בקיץ, אני מכיר את המנהל במכון שלי כבר הרבה זמן והוא יקבל אותי לעבודה ישר אחרי שאני מסיים לטענתו, יש לי נסיון במכון והתקדמתי יותר מרוב השחיפים, אני גם לומד במגמת רפואה אז יש לי בסיס יותר רחב ממה שאתה חושב.

ושחס וחלילה לא אזלזל בתוכנית שלך, השתפרת, ומה שטוב לא צריך לתקן, אבל תפסיק לחשוב שרק אתה צודק, למדת אזרחות? עקרון הפלורליזם? במקרה היה היום בגרות והיה שאלה על זה.
מה שמצחיק שאתה עד כדי כך פטתי כדי לבקש עצות ממתחרים.
כן, קראתי ספר ואני חש. יש לך בעיה עם זה? זהו שמה שכתוב בספר הוא החשוב לא ההתנהגות שלי ומה שכתוב שם זה שמתאמנים ברמה של מתחרים אלה מתאמנים בעלי פוטנציאל גנטי שונה! אנשים בעלי פוטנציאל גנטי כזה יתפתחו מתוכניות שיהיו מורכבות מהרבה מכונות, תוכניות בנפח גבוה ולא לשכוח שרובם יהיו על סטרואידים.
ואנשים, אני לא רציתי לעבור את הקורס הזה בשביל הכסף, אני רציתי לעבור אותו לידע כללי כמו ניגרי ענק. אין לי רצון לעבוד בתור מאמן בעתיד אבל הקורס יכול לעזור לי ללמוד דברים חדשים

להיפרטרופי, אין לי מושג מה הבעיה שלך איתי, ומה הבעיה שלך עם תוכניות בנפח נמוך אבל אם הן לא עבדו עליך כנראה שלא ניסית את התוכניות הנכונות
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט