צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-01-08, 14:36   #54
bigwave1
חבר פעיל

הסמל האישי שלbigwave1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
עדיף שיוציאו כסף על דברים שבאמת יעזרו להם להיתקדם מאשר על בולשיט אחי שלא ידגדג אצלהם תרבע בייספס.
וזה שאסור לדבר על חומרים בפורום?באמת שזה על ה***שלי אחי כי טאחלס שנינו יודעים טוב מאוד..גם אני וגם אתה ובכללי כולם שפורום פיתוח גוף!
שלא מדבר על סטרואידים שזה חלק מהספורט פשוט שווה ל0 מצטער על הביטויי אבל זאת האמת.

שלא תבין לא נכון אני אוהב לכתוב פה אבל כל הקטע של "שששש אסור להגיד תמילה טסט פה כי אסוררררררררר" זה מזה דפוק כאילו מה?!מישהו פה ניסה למכור?מישהו פה ניסה לסחור?לא!!!! אפשר ללמוד המון על סטרואידים ועל השימוש בהם מתוך התענינות מבלי להיתאמן בכלל!! חבר שלי עשה עבודה על סטרואידים והוא לא מתאמן!!סתם ענין אותו,להכנס יותר לעולם המקצועי של בודיבילדינג מבלי להאמין לעלילות והמצאות שאיזה דוקטורית בת :):):):) (סליחה על הגסות) אומרת בטלויזיה שהיא "עשתה מחקר",בכל מקרה זה פטאתי ומפגר ובזמנו אמרתי את זה 300 פעם לגיל,ועכשיו יבוא אלכס(מנהל הטכני האגדי) חחח וימחק תהודעה או בטח ינעל(מענין לי ת***) תפוסט ואחרי זה לשאול אותי שאלות על סייקלים וחומרים הוא גם ידע...

מצטער אם פגעתי או עיצבנתי מישהו בהודעה הזאת אבל זאת האמת הכואבת.

בקטנה אחי, שמע אני באמת שלא מבין כלום על חומרים, כלום!
אבל מעצם העובדה שהנושא הזה הוא "אסור" פה ואוי ואבוי אם מישהו ידבר עליו אני מבין שזה לא כמו לקחת אבקת חלבון ויש לזה השפעות לא טובות על הגוף , יש פה הרבה ילדים שיכולים לראות את ההודעות האלה וירצו לנסות להשתמש בזה בלי שהם יודעים אפילו מה הם עושים ורק יפגעו בעצמם.