צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-03-09, 21:23   #45
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי asdasd צפה בהודעה
לא פעם אתה מתפאר בפורום ב"הישגך" ובמעמדך הבכיר בתקשורת הישראלית. ראשית, בהתחשב במצבה של התקשורת, באמת שאין לי מושג במה אתה כ"כ מתפאר, אבל אני בכ"ז אגיב לך.

נתחיל בהתחלה, עוד במשפט הראשון מופיע הביטוי הכ"כ יאה לאדם המציג את עצמו כל פחות מעיתונאי, "זין טרי". בהחלט, התנסחות מכובדת ביותר.

בנוגע לרשימת ה"הישגים שלך":
"מרצה לתקשורת במרכז המבקרים של ידיעות אחרונות", בהתחלה זה נשמע מאוד מפוצץ, אני מודה. התרשמתי. אבל בקריאה חוזרת שמתי לב ל"מרכז המבקרים". לכל חברה היום יש מרכז מבקרים:תנובה, קוקה-קולה, חברת החשמל וכו'... אך אילו אוכלוסיות מרכזי המבקרים הללו מושכות? ניחשתם נכון, לא עיתונאים מבטיחים בתחילת דרכם, לא סטודנטים מצטיינים לתקשורת ולא שום אדם עם ולו שמץ של קשר לתחום. מרכזי המבקרים הנ"ל מושכים לא פחות ממשפחות עם ילדים עד גיל 10, אשר להורים שלהם נמאס מהם, ולכן הם לוקחים אותם למרכזי המבקרים בכדי שמישהו אחר יצטרך להעסיק אותם - המדריך( או במקרה שלנו, ה"מרצה לתקשורת"). במילים אחרות, הכתב המחונן הוא לא פחות מבייביסיטר, בהחלט ניצול ראוי לכישוריו הפנומנלים בתחום התקשורת.

"עורך עיתון", מעולם לא שמעתי את השם "אביב עומר" בהקשר של התקשורת הישראלית, נתתי לגוגל לנסות(ראוי לציין, אין שום איזכור של הנ"ל כעורך העיתון, אבל נוותר לו מחמת הספק. אחרי הכל, לא נשמיץ לשווא אישיות כה בחירה(הלב שלי רוטט!)). קודם כל, מן הראוי לציין, גוגל הציג קודם את האתר שכוח האל של נאבא לפני העיתון בו הפסאודו עיתנואי, סליחה - עיתונאי, כותב(תסיקו לבד מה הדבר אומר על העיתון)\עורך. מסתבר, שהעיתון הוא לא אלא עיתון מקומי. אתם יודעים, מהעיתונים שאף אחד לא קורא, ואין שם דבר מלבד לדיווחים משמימים. בפעם הבאה חברים, תחשבו פעמיים לפני שאתם מרימים עיתון מקומט וקרוע מהריצפה, בכדי להגן על עצמיכם מהגשם ביום חורפי קר. יש סיכוי סביר בהחלט שהטיפות יכתימו את שמו של ה"כתב" האהוב.

אבל המבדר ביותר, "כתב בכיר ברדיו", או יותר נכון "כתב השטח של רדיו 'קול רגע' בטבריה ובסביבתה.". מבולבלים? גם לכם אין מושג מה זה אומר? גם אתם מעודכם לא שמעתם על "רדיו 'קול רגע'"? זה בסדר, אתם לא לבד. אך אל דאגה ידידי, הנ"ל הינו כתב בעל השפעה נרחבת על אוכלוסיות טבריה והסביבה (אה כן, מדובר בתחנת רדיו מקומי. האילו שלעולם לא מאזינים להן) , וניתנה בידיו הזכות והסמכות לסקר אירועים משמעותיים ביותר לכל אחד ואחת מאיתנו(אהרון ברנע, האיש הדיווח על מותו של רבין, מתגמד לעומת כתבנו המהולל!). למשל את פתיחת סניף "רמי לוי" החדש בטבריה, או את האירוע הטראומתי של זבובי החול הטורדניים!

חח איזה עלוב נפש אתה.
רדיו קול רגע בהנהלת חיים הכט מעסיק כוכבים כמו יובל בנאי, פרופ רולידר, עמי כברי, מתי גולן, יש לו למעלה מ 85 אחוזי האזנה בכל אזור הגליל והעמקים, מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך.
אינדקס הגליל מופץ בעשרות אלפי עותקים, יש לו כוח עצום.
אני עשיתי את הבחירות שלי, ככה מתאים לי כרגע, הייתי סגור בערוץ אחד חתיכת פישר עלוב נפש שכמוך, אבל היו לי כמה שיקולים שבגללם לא סגרתי את זה.
איזה מושג יש לך בכלל לגבי מי אני ומה אני, לקחת כרוניקה מהאתר של הרדיו יה מסכן?
אתה רוצה סקופים?
היום בבוקר הוגשה עתירה לבית המשפט העליון בזכות חשיפה שלי על מכרז תפור, כל המדינה דיברה על העץ הנופל בטבריה, רק אני חשפתי שבמשך שנתיים הייתה תלונה בנושא, ועל זה עשו פולואפ בכל העיתונים הארציים.
אתה יודע מה זה להיות בשולחן העגול של ניר חפץ, או שגם הוא לא נחשב בעיניך יותר מידי? אתה יודע מה זה לקבל פעמיים מצטיין של ידיעות תקשורת?
קיצור מה אני עונה לך בכלל, אתה לא שווה את זה.
שב בפינה שלך ותשתדל לא לעשות יותר מידי תנועות, כי זה ייקח לי בדיוק 10 שניות לארגן לך באן לאלתר.
ולך, אדון צלם יקר, אני מציע לך לשקול מילים, באמת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק