צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-03-09, 22:10   #54
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
חח איזה עלוב נפש אתה.
רדיו קול רגע בהנהלת חיים הכט מעסיק כוכבים כמו יובל בנאי, פרופ רולידר, עמי כברי, מתי גולן, יש לו למעלה מ 85 אחוזי האזנה בכל אזור הגליל והעמקים, מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך.
אינדקס הגליל מופץ בעשרות אלפי עותקים, יש לו כוח עצום.
אני עשיתי את הבחירות שלי, ככה מתאים לי כרגע, הייתי סגור בערוץ אחד חתיכת פישר עלוב נפש שכמוך, אבל היו לי כמה שיקולים שבגללם לא סגרתי את זה.
איזה מושג יש לך בכלל לגבי מי אני ומה אני, לקחת כרוניקה מהאתר של הרדיו יה מסכן?
אתה רוצה סקופים?
היום בבוקר הוגשה עתירה לבית המשפט העליון בזכות חשיפה שלי על מכרז תפור, כל המדינה דיברה על העץ הנופל בטבריה, רק אני חשפתי שבמשך שנתיים הייתה תלונה בנושא, ועל זה עשו פולואפ בכל העיתונים הארציים.
אתה יודע מה זה להיות בשולחן העגול של ניר חפץ, או שגם הוא לא נחשב בעיניך יותר מידי? אתה יודע מה זה לקבל פעמיים מצטיין של ידיעות תקשורת?
קיצור מה אני עונה לך בכלל, אתה לא שווה את זה.
שב בפינה שלך ותשתדל לא לעשות יותר מידי תנועות, כי זה ייקח לי בדיוק 10 שניות לארגן לך באן לאלתר.
ולך, אדון צלם יקר, אני מציע לך לשקול מילים, באמת.
ידידי ניגרי זה האשם כותב אלייך עכשיו ואתה יודע שאני מכבד אותך לכן מה שיש לי להגיד לך אני אגיד לך בפנים בהזדמנות ולא מאחורי מקלדת אבל רק שתדע שציפיתי ממך ליותר.כבאדיבילדר כאדם וכמישהו שמתעסק בתקשורת אתה אמור לדעת איך להגיב בחוזקה כשצריך ומתי פשוט להודות שמשאמרת הוא לא מדויק.אתה מגיב באימפולסיביות נדלק מהר ויורד לשפה לא נאותה ומתחיל לקלל אחי זה חוסר בטחן עצמי.פתאום אתה נזכר להחמיא לרוזה אחרי שעשית ממנו סמרטוט ומה גם שכחת שדיברת לא לעניין על קובי חיים.בקיצור אחי לטובתך תהיה יותר עדין כי לקטול אנשים מאחורי מקלדת זה לא גבורה.אגב כל עבודה מכבדת את בעליה מבחינתי עדיף פועל זבל בייישן וצנוע על מנכל שמסתכל על אנשים מלמעלה .
hachem-01 מנותק