אשכול: אימוני ריצה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-07-08, 00:19   #9
Arnav_Kipod
חבר פעיל

חדר כושר: נאוטילוס

שמעתי את זה ממישהו שהיה בשני גיבושים בשייטת 13,אבל לא התקבל ושירת בשמשון,אם אני לא טועה,והבנתי אותו נכון.
הוא אמר לי,שכדי למנוע שברי מאמץ צריך לצרוך סידן + לעשות הליכות ארוכות,לעבוד על השריר tibialis anterior,שבצבא השם שלו זה גם "שריר המסעות",הוא אמר לי להתאמן ככה :
שבוע - שבועיים - לעשות הליכות ארוכות של 10KM רק הליכה מהירה על חול,ואז אחרי שבועיים להתחיל לרוץ את המרחק הזה,זה כביכול הסרגל מאמצים שהוא סיפר לי עליו,אני אישית לא ממש אהבתי את הרעיון..למרות שזה יכול לעבוד ממש טוב על הסיבולת.
אני לא מומחה שיכול לעזור לך בלבנות סרגל מאמצים,ולכן כדי ללכת לקבוצת כושר קרבי ששם האימונים בנויים(אני יודע שביובל עילם זה ככה לפחות) לפי סרגל ממאצים,כאשר יש כל הזמן ניקדות שיא...
אני באמת שלא ידוע איזה קבוצת כושר הכי טובה והכי מתאימה לך,ממליץ לך לבדוק את הנושא בעצמך. מה שכן,הם שונות,כי לא מדובר רק בכושר,אלה גם ערכים,שיעזרו לך בחיים לא רק בתור בן אדם אלה גם בתור חייל.
לגבי ההשלכות על הגוף - אני לא יודע אותם,אני רק חושב שאחד מהם הוא זה שהכושר שלך והסיבולת ישתפרו.(אולי יש גם השכלות שליליות,אבל אני לא הבן אדם לשאול אותו)

נערך לאחרונה על ידי Arnav_Kipod, 18-07-08 בשעה 00:23.
Arnav_Kipod מנותק   הגב עם ציטוט