צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-08-15, 16:05   #1819
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 10/08/15 שבוע 12 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 180ק"ג ל5, 2 חזרות חזרה שלישית כבר כשל
פרס: 40, 50, 60, 77.5ק"ג ל5, 2 חזרות חזרה שלישית כבר כשל
פאוור קלין: 60, 80, 95ק"ג 2*3

הסט הראשון בסקוואט פשוט רצח אותי לגמרי, חזרה חמישית עליתי כשלקח לי כמה שניות טובות עד שנעלתי, סט שני כבר הצלחתי לסגור 2 חזרות כשבחזרה השלישית כבר נכשלתי וזה הוריד אותי למטה חח אני נחתי בכוונה המון זמן אחרי הסט הראשון כדי לוודאות שאני מתאושש לגמרי אבל זה פשוט המשקל ובסט הראשון עם ה180ק"ג הכל היה שובר מקביל וגם בסט השני ב2 חזרות הראשונות וגם בשלישית שירדתי נכשלתי וזה השאיר אותי למטה כמובן זה די צפוי הכישלון עם המשקל הזה ועוד בנפח אבל הכל בסדר
בפרס בהתחשב בעובדה שסגרתי בעצימות עם 80ק"ג ל5 חזרות אז די ברור שבנפח זה הולך להיות גיהנום הסט הראשון עם ה77.5ק"ג ל5 כל חזרה הייתה מלחמה ופשוט ירקתי שמה דם חח סט שני עם המשקל הזה סגרתי 2 בקושי ובשלישית כבר נגמר הכוח ובקושי הצלחתי לעלות אותו טיפה מעל החזה אבל היה די צפוי זה בסדר
בפאוור קלין הצלחתי לתת 2 חזרות (או יותר נכון 2 סינגלים) מכיוון שנחתי כמה שניות בין חזרה לחזרה אבל אני מרוצה בהתחשב בעובדה שהמשקל הזה פשוט גומר אותי וזה עם טכניקה נוראית ועוד אחרי שאני מצליח למשוך משקל מסויים ולעלות איתו (תמיד בחזרה השניה זה היה קלין מלא ולא "פאוור") אז כל פעם הייתי צריך להוריד אותו חזרה לקרקע כשאני קורס כמעט עם המשקל יחד חח כי מן הסתם אני לא יכול לזרוק שמה 95ק"ג מגובה הכתפיים (אפילו שאני עובד שמה חח) אבל עדיין מרוצה מאוד
סה"כ היה בהחלט אימון קטלני ביותר!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט