צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-09-07, 00:53   #11
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
קראתי על המוצר במגזין הקודם של muscle & fitness (קניתי בסטימצקי)
היו עליו 2 פרסומות ענקיות שם כל אחת 2 עמודים..זה מוצר של החברה muscletech שידועה ביצור מוצרים חזקים מאוד שזאת אחת הסיבות שהיא לא מגיעה לארץ..לך תידע מה הם שמים במוצרים שלהם..לדעתי באבקות חלבון שלהם יש כמה הורמוני גדילה טובים..כי תשמע אנשים שלחקו את האבקות חלבון שלהם הגיעו לסנתזת חלבון גדולה בהרבה מאבקת חלבון רגילה..שים לב גם למוצרים שלהם..הם מאוד מאוד יקרים..נראה לי אפילו הכי יקרים בשוק
על הנאנו ואפור רשום שזה מוצר שעובד בצורה מהפכנית ..כאילו הnano זה חומרי הזנה מאוד קטנים שנכנסים לשריר ונותנים לו פאמפ רציני..רשום שזה מוסיף כוח לאימון עצמו ויש שם פאקטורים אנבולים לבניית שריר...גם היה עוד משהו מעניין שם..בדקו את החום של הגוף במהלך 45 דקות והטמפ' של הגוף עולה בצורה משמעותית....
בקיצור זה מוצר שהיתרון שלו שביחס למוצרים אחרים של לפני אימון אז אצלו החלקיקים שנכנסים לשריר קטנים פי 7200..ממש חלקיקים מקרוסקופים..זה לפי מה שהם רושמים..מה שאומר שזה מגדיל ומזרז את הספיגה של החומרים האלה..שתפקידים להזין את השריר לתת לו פאמפ כוח ואנבוליזם מוגבר..הנסוף הוא מעלה את טמפ' הגוף..אין לי מושג מזה נותן..
רשום גם שכדי ליצור את המוצר החברה ביצעה 2180 ניסויים
שחכת לירשום שאחרי חודש עולים 5 ס"מ בבייספס לבד
יש עוד משהו שהם שחכו לירשום בשביל לפרסם את המוצר ?...

עכשיו ברצינות, אני במקומך לא היתי ממש מאמין לכל מה שרשום,אחרי הכל הם רוצים לימכור לך את המוצר, אתה צריך ליראות מה רשום על "סל מס" ניסים וניפלאות,שסה"ב מדובר על קריאטין איטל הסטר+גלוטמין :closedeyes:

הווסיב no של ליפני האימון יכול ליתרום לך יותר.

מאחר והוא נותן פאמפ לשרירים,הוא מרחיב את ריקמות העור ומאיץ את זרימת הדם לשרירים..
כך שבזמן האימון אתה יכול להגיע לפאמפ חזק יותר!!! ולהרחיב את רקמות השריר יותר!!!

נכון זה נישמע מבטיח שכזה ?..

אבל אני חושב ש-450 ש"ח ל-30 מנות של "ווסיב" "קצת" יקר לא ?...