צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-04-09, 01:38   #25
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
ולהוסיף לזה שדקסטר ופיל בעיקר ניראים הרבה יותר שלמים מקאי,סתכל את הידיים של קאי בפול מאסל שלו..לעומת הפול מאסל של פיל או דקסטר,המותן שלו רחבה ובגלל הצורא של הlats לדעתו שמתחיל אצלו כמעט מהפאקינג מותניים שלו !!! אפשר לראות את זה בback lats spred.
קאי לא יהיה מר אולימפיה הוא ניראה מדהים,שייפ מטורף אבל המבנה גוף שלו בעייתי וזה לא יראה אסטתי בחלק מהפוזות שלו ויוריד לו ניקוד...בטח ובטח שמדובר במתחרים כמו פיל ודקסטר...ואם קטלר חוזר לשייפ שלו ב2006 שהוא ניצח את קולמן?קאי הרקדנית גרין יכול להשאר בבית כי חוץ ממקום רביעי (וגם בספק במידה וויקטור ימשיך לגדול ויחזור לשייפ הטוב שהיה לו) אז אני לא אדרג אותו יותר מזה..אנשים עושים ממנו מר אולימפיה ושוכחים עוד מתחרים מעולים שממשיכים להתקדם וחלקם לא רחוקים ממנו ואם טובים ממנו.

מי שחושב שמה שרשמתי שטויות...שיבושם לו ושישווה תמונות
וביום שקאי יהיה מר אולימפיה אני אישית שם איקס על האולימפיה כי אם זאת לא שחיטות או שכל המתחרים שציינתי באים בשייפ חרא אז אני לא יודע מזה...
למה שנחשוב שאמרת שטויות ידידי? מסכים איתך שהמותן של קאי דיי הורסת לו את הוי טייפר...אבל לקאי יש גם יתרונות.. יש לו רגליים מטורפות... ידיים יפות עם הרבה דייטל זה שהוא רקדנית זה משו אחר... מר אולימפיה גם לדעתי הוא לא יקח... איך שאני רואה את זה ויקטור ופיל ילחמו על התואר
אבל בוא נראה איך זה יתפתח=]