צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-12-13, 09:25   #33
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer צפה בהודעה
בכדורגל הבעיה עמוקה יותר.
נשמע קלוש ובנאלי אך הבעיה בכדורגל היא בעית האקדמיות.
יש לנו ילדים מוכשרים, בעלי פוטנציאל עצום וכוח להצלחה -
אך אנחנו דור אחרי דור נכשלים במתן כלים ובסיס
תשתיים לבנייה של השחקן הצעיר.
שחקן ללא תשתית - צומח יפה עד גיל 18 - מגיע לאירופה בגיל 22 - נכשל ולא עומד בקצב.
התוצאות בנבחרת בהתאם, בלוף אחד גדול.

לא פייר להגיד שענף הכדורסל בישראל מצליח יותר,
שרוב הקבוצות בנויות על 4 שחקנים זרים תודות לחוק הרוסי, ובכלל בליגות אפשר לשחק עם 4 זרים.
לכן אין פה שום דבר ישראלי, "שלנו" להתגאות בו.
ליגת התיכונים זאת בדיחה אחת גדולה, תראה מה קורה בארה"ב בליגת המכללות, ובאירופה שמזרימה כל עונה 5 שחקנים לקבוצות שונות באנביאיי ותבין את גודל הבדיחה.
וינגייט? תרשה לי לגחך. איך זה מתבטא שהנציגות שלנו באליפויות עולם כל כך דלה?

אבל עזוב את הדברים הטכניים לרגע בצד.
אני רוצה להגיד לך, אנחנו יכולים להיות מעצמה כלכלית אבל אפשר לנגב את התחת עם הכסף כל עוד אין תרבות.
ערב הסעודית, סין, יפן, ועוד מדינות מתפתחות עם הון כלכלי עצום שפשוט לא מצליחות להעתיק לרגע את עצמן לאירופה מבחינת איכות, וזה למה? כי אין פשוט לא קיימת התרבות, של השאיפה למצוינות, האקדמיות לצעירים, הבנייה האיכותית של גופים ספורטיבים, המתקנים המפוארים, הספורט ההשכלתי, האהדה המנומסת למה שצנוע ולא גדול, ועוד הרבה פרמטרים שישראל ושאר מדינות בעולם, כמדינות שוואמרה וחומוס, רחוקה מהם שנות אור.

תרבות מנצחת הכל. ילד ארגנטינאי עני, חולה כדורגל, לא יכל לממן לעצמו כדור, והגיע להיות השחקן הכי טוב בעולם. מראדונה. וזאת סתם דוגמא אחת מתוך מיליון.
וואו כמה שטויות, אם אין לך מושג בספורט עשה לי טובה אל תגיב.
דבר ראשון בכדורסל "נבחרת ישראל" לא "נבחרת מכבי ת"א" עולה כל שנה כמעט לאליפות אירופה לנבחרות, יש לך 2 שחקנים בNBA , עוד מלא שמשחקים ושיחקו באירופה במכללות דויזן 1.
אל תשווה מכללות לתיכונים , את הליגת תיכונים בארה"ב לא משדרים לידיעתך אולי בערוצים מקומיים את הליגת תיכונים שלנו משדרים וזה דבר יפה מאד.

אל הכדורגל אני פחות קרוב, אני רק יודע שהענף סובב סביב מאמני כושר חלשים שפוגעים בכושר של הספורטאים שלפעמים מוכשרים ולא מצליחים להחזיק קצב של אירופה וגם המנטליות של השחקני כדורגל (גם הכדורסל אגב) היא לצאת ולשתות ולבלות גם באמצע עונה ולזה אני לא קורא ספורטאי, מצטער.

ומה אתה מזיין את השכל על סין יפן וכו, דרום קוריאה הגיעו לחצי גמר מונדיאל ב2002 , הסינים אלופי עולם בהרמת משקולות כך גם האירנים שלא רואים אותנו ממטר בענף הזה.
היה לא מזמן איזה רץ 100 מטר לבן, יפני (או סיני) שלקח מקום שלישי בליגת היהלום ובכלל בכל מונדיאל מדינת אסיה מוציאות יחדיו אלפי מדליות לעומתנו.

הילד הארגנטינאי שדיברת עליו נלקח ע"י ברצלונה(בגיל12) ששילמו עליו מליונים עוד לפני שהיה בן 20.

בכל מקרה השחיטות במדינה שלנו חצתה כל גבולות , כולם רוצים להרוויח על חשבון האחר.
אני גם מאשים את ה"תרבות" ספורט שאין פה. אבל גם הספורטאים פה נראים כמו פח במיוחד אלו שאשכרה מרוויחים כסף מהספורט שהם עושים ולא רעבים ללחם (אלו דווקא ברוב המקרים משקיעים פי מליון)
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט