צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-11-07, 00:43   #11
Lucas
מושעה

שבוע טוב CHAMPIONS !

תראה, להגיד שה-naNO VAPOR, הוא המוצר הכי טוב, הייתי אומר שזה קצת יאמרני. זה קצת קשה להגיד זאת משום, משום שיש עוד הרבה קטגוריות של מוצרים. בכל אופן, לקטגוריה שלו - PRE-WORKOUT, כלומר "לפני אימון", הוא למעשה נחשב לבין המוצרים הטובים ביותר שקיימים היום, בטכנולוגית תוספי המזון.
האמריקאים, למעשה, מתלהבים ממנו, בגלל שהוא מוצר מאוד חדש גם בארה"ב. רק "ימים יגידו", אם מוצר זה באמת יתפוס את המשבצת הראשית, בקטגוריה שלו. . . כרגע יש לו הרבה מתחרים, שלא נופלים ממנו. מן הסתם, הוא עדין הוא לא הגיע לארץ, וכנראה שגם לא יגיע בזמן הקרוב !
מבחינת כמות ואיכות הרכיבים של המוצר, הוא באמת מוצר מפואר. אחד המוצרים שפותחים הרבה דלתות בעולם הקריאטין - הוא מכיל בתוכו הרבה סוגי קריאטין, כולל מונוהידראט, ועוד 5 סוגי קריאטין. . . שזה הוא דבר, שלא היה עד לא מזמן במוצרי הקראטין, וישנם מוצרים אחדים בעולם, שמגיעים לסטנדרט כה גבוה במוצר אחד ויחיד, הוא מפוצץ בחומצות אמינו, חומצות אמינו מסועפות - BCAA, ארגינין מכל מיני סוגים, טאורין מכל מיני סוגים, ובלי סוף חומרים. . . שאתה לא תבין את שמם, ורק יפחידו אותך מרוב השפעתם העצומה, והאמן לי, אין צורך שאפרט לך עליהם. . .
רק שוב אני מזכיר, קרא את הוראות היצרן, והפנם אותם, הקפד על תפריט מתאים, ואימונים אינטנסיבים, על-מנת שהשפעתו של המוצר תהיה כפולה ומכופלת. . . אני אישית, הייתי מוסיף למוצר זה כדורי PUMP - (NITRIC OXIDE)NO, שעוד יותר יכפילו את השפעתו, אך זה הוא דבר, שנתון לשיקולך האישי והכלכלי. . .
רק שתדע, אני גם קונה את המוצר בזמן הקרוב, ואני אצטרך לשבור את הראש, איך לשלב אותו עם המוצרים המקבילים אליו, שיש לי כרגע. מקוה שאוכל לעשות זאת !

שבוע טוב, ויום נעים !
Lucas מנותק   הגב עם ציטוט