צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-04-11, 21:13   #56
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
יש פה בכל האתר אולי 2 אנשים שהם לא חלשים (וזה גם לא בכל ההרמות) ככה שהמשפט שלך בכלל לא נכון

אני מבטיח לך שאיש הקקה ורן יותר גדולים מליידיבאג ומכל שאר האנשים פה

בכל מקרה 140 בנץ' או 200 סקבט אלה תוצאות מצוינות לאנשים כמונו, שהם חובבים, לבן אדם חזק באמת 140 בנץ' הוא כמו 60 בנץ' לנו.

ולגבי מה שליידיבאג אמר, השלד עדיין גדול מ90 אחוז מהליצנים פה, איך שלא תראה את זה.
טוב...2 אנשים לא חלשים... אני לא רציתי לכתוב ,שאני יראה פוזאיסט או משהו כזה ,אבל צריך להוציא אותכם מהסרט...אפילו שאני לא עובד כוח והאימונים שלי לא טובים מכל מיני סיבות, אני יותר חזק מ90 אחוז מהפורום ,אולי יותר אפילו לפי המשקלים שאני רואה פה ,כולל ss מדקאו שמדקאו...סרטונים אני לא יכול לעלות כרגע אולי עוד מעט כשאני יגיע ל100 פרס אני יעלה , אז תצתרך להאימין לי למה שאני רושם כרגע, לא חושב שאי פעם נתתי סיבה לא להאמין לי אבל איך שבא לך , אם תגיד עכשיו סרטון או לא היה -זכותך..
רק בסקוואט , שבו אני אולי יעשה 120-110-5 גג אולי פחות אפילו כי אני לא עובד עליו אז כן כולם עוברים אותי...אפילו דדליפט ,שגם עליו אני לא עובד, לפני שנה וחצי או שנתיים שעשיתי במשך חודשיים עשיתי חזרה עם 180 (למרות שהחליק לי בסוף), אז עכשיו אני מאמין אני יעשה יותר..
אז תפסיק להגיד בילדים חלשים, רק ssניקים לא ליצנים ומרימים טוב כי זה לא ככה...

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 08-04-11 בשעה 21:17.
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט