צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-03-13, 22:05   #39
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי לינקס צפה בהודעה
זה לא שדר אדטו בנה מונוליפט ואחריו ה אירגון השני. היה להם מונוליפט שאוכל את המכונה המוזרה שהדר בנה לארוחת עשר. הם לא עשו תחרות קרב 3 כי לא רצו שתראה כמו התחרות של האדטו. עם מונוליפט רעוע בבמה, ועמודים שמחזיקים בקושי את עצמם ואת האויר מסביבם בחימום. לקחת עמודי פלסטיק ולקרוא להם מונוליפט, לשים עמודי נייר בחימום ולסכן את הספורטאים גם סבתא שלי יכולה, אבל מאחר שהיא לא דוקטורית היא לא מתיימרת להבין בפאוארליפטינג, מה שהאדון דוקטור כן מתיימר אחרי הכרות עם הפאואר של שלוש שנים בקושי וגם זה בהדרכתם של החברה הותיקים מהארגון השני.
ילדים צעירים וחמודים שלי, ההסטוריה מתחילה לפני יותר משנתיים... נו טוף... החינוך של היום לא משהו...
קודם כל חינוך מה חינוך יש לך פה אנשים עם עבודות, קריירות, תארים וכד', מה שאתה מתאר כחבורת ילדים בני 16 שרודפים אחרי אדטו תלושה מהמציאות,
חלק גדול מהאנשים פה אולי חדש לאימוני כוח יחסית ולא מתאמן 15 שנים, אז פאקינג מה? אף אחד לא צריך פה מחנך או מישהו שייתן אישורים.

התחום הזה עלה לכותרות מחדש לפני שנתיים-שלוש לא בזכות ארגון זה וארגון אחר אלא יותר בזכות קבוצות קטנות ופורומים כמו זה שחושפים אנשים לאימוני כוח ותכניות כוח ואנשים שרוצים להתחזק ולהתאמן.

בכל מקרה כל מי שמרים את הכפפה ולא רק מדבר מבחינתי מבורך, אבל לבוא להתחיל ללכלך ולשחק משחקי כוח לא מוסיף לכבודו של אף בנאדם וחבל מאוד שזה ככה,
במיוחד שיש עכשיו דור של תרתי משמע עשרות נערים וילדים שנכנסים לאימוני כוח ויכולים להפוך את התחום הזה בעוד כמה שנים לתחום מיינסטרים ולא רק מחתרת.
אני כנראה לא הייתי מספיק מעורב בסצנה לא היה לי מושג על מה שקורה, יכול רק לומר שאני מאוכזב מאוד ומבואס.

בקשר לרווחים כספיים, אנחנו חיים בחברה דמוקרטית וקפיטליסטית, כל עוד בנאדם מוכר כחוק ומשלם מיסים שירוויח, אומנם זה תחום קטן ובטח יש הרבה תחרות,
אבל אני שונא את כל הקטע של הקנאה, לכו לשיעור מבוא לכלכלה בכל אוניברסיטה, תת ערך קפיטליזם- כלכלה בעידן המודרני, לא הולך לפי העקרונות הפיננסיים? תעברו לתחומים אחרים.
כנראה החינוך היום לא כמו שהיה פעם, בואו נחזור כולנו 60 שנה אחורה...

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט