צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-07-13, 13:29   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל בלעדי לישראלבודי: תמיר עבוד מדבר אחרי אליפות העולם של ibff

הבוקר שוחחתי עם תמיר שכזכור השיג את המקום השני באליפות שהתקיימה בסלובניה

הינה מה שהיה לו להגיד:

"יש תמיד אנשים שיהיה להם דברים רעים להגיד אבל הרוב מפרגנים. אני גם חושב שכל עניין האיגודים, בסופו של דבר אתה נשאר עם התואר. אנשים בחוץ, אף אחד לא שואל אותך איזה איגוד זה. יודעים שאתה סגן מר עולם. עבורי זה כבוד ענק. אני חושב שהרמה הייתה טובה היחס היה מעולה, הרגשנו שמכבדים אותנו וזה דבר חשוב מאוד. באף איגוד בארץ לא פגשתי אדם כמו סטיבן בדגר (נשיא האיגוד בישראל. א.ע.) שאכפת לו כל כך. הוא לא עוזב אותך, הוא בקשר כל השנה. הוא מימן מכיסו צבע לתחרות לכולם, את ההרשמה, את המלון. סטיבן הבטיח שמי שלוקח אוברול בארץ מקבל כסף והוא קיים - כי סשה שלקח אוברול קיבל את כל מימון היציאה לתחרות על חשבון סטיבן.
זה הדבר הנכון לעשות, לקדם ככה את הספורט ולא לתת סתם ככה כסף לאנשים. ככה הוא מבטיח שתהייה התקדמות.
התכוננתי 8 שבועות כי הייתי חטוב גם לפני כן. במדידות של איאל חסון יצאתי על קרוב ל 3 אחוז שומן הייתי קרוב ל 80 קילו על הבמה יבש לגמרי. בחרתי להתחרות באתלטיק למרות שיכולתי להתחרות גם בבאדיבילדינג. מבחינת הקטגוריות, התקנון מאפשר ללכת לאתלטיק אם אתה עד 5 קילו מעל הגובה שלך. היו 8 מתחרים בקטגוריה שלי, ומבחינתי זה הישג גדול.
המטרה שלי להתחרות שנה הבאה גם בבאדיבילדינג ואולי גם באתלטיק אם המשקל יאפשר את זה. לא נכון להגיד שיש הבדלי רמה בין האיגודים בתחרויות החובבים, התחרות של נאב"א מתקיימת באותו מקום שבועיים לפני וכנ"ל באוקטובר באיטליה. המון מתחרים עולים בשני האיגודים אז מה השטויות האלה של להגדיר רמה לפי איגוד. זה לא עובד ככה. אני חושב ש ibff בישראל יש עתיד מבטיח, ומתכונן כבר מעכשיו לאליפות העולם בשנה הבאה. לעומת שנה שעברה הוספתי כמעט 7 קילו, והכוונה כמובן לעלות עוד".

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט