צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-07-13, 00:32   #11
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
יאיר, זה איגוד חדש וצריך לתת לו זמן
וסתם לסבר את האוזן, תמיר כבר זכה במר ישראל של ifbb פעם אחת, ב 2010 אם אינני טועה - בעד 75 קילו
אז מה זה אומר?
זה מכשיר אותו?
הרי ב ifbb יצאו קטגוריות של 2 אנשים ואפילו של מתחרה אחד (!) למשל חזי יריב ב 2011 או אראל אורן שנה קודם
לעומת תחרות ראשונה ב ibff השנה שהיו קטגוריות יחסית מלאות
ככה שזה בעיקר עניין של טיימינג
יכולים להיות מתחרים מעולים בכל האיגודים, אני לא חושב שיש לזה חוקים מוגדרים שייצא לך קאסט טוב דווקא פה או פה
אגב, גם אני לא מת על כך הקטע הזה של ריבוי מרי ישראל, אבל זו עובדה קיימת - וזה לגמרי עובד ככה גם בעולם
ibff הוא איגוד בינלאומי, סטיבן לא המציא אותו
זו המציאות וצריך לחיות איתה
בעיני הפתרון הוא לא להגביל מתחרים
כל אחד יעשה מה שטוב ומה שנכון בשבילו
ועוד דבר: אני מאוד אוהב את שיתוף הפעולה בין נא"ק ל ibff - במקום מלחמה ויריבות, קשר טוב ואפילו תיאום
טוב לכולם
אוקיי....בקטגוריה של בילדרים שלא חטובים מספיק בישביל להיות בפיטנס?אתה רציני?
אז כל העניין של ibff הוא עניין של "בוא נצא לחול לקחת """מר עולם""" כדי להאדיר את השם שלי כמאמן/מוכר חומרים כמו שכל המתחרים שלהם אומרים?
אז ב ifbb היו קטגוריות של מתחרה אחד או שניים.....אז?.....איפה זה מצדיק את עניין הארגונים הנוספים?
שנינו יודעים טוב מאוד שנאק הוקמה בדיעבד על מנת לייצר עבודה ומכירות לצוות של ראש הארגון בארץ ובדיוק באותה צורה עובד גם ifbb ואני מכיר את זה מבפנים [אני ברשותך לא אחשוף את המקורות שלי שהביאו אותי להבנה הזאת]
אבל אני לא צריך גם לחשוף את המקורות או לכתוב את הדברים האלו מהסיבה הפשוטה שזה נאמר בגלוי ע"י כולם ואם לא בגלוי אז צריך לדעת לקרוא בין השורות
אז גבר....אם זה -פיתוח גוף בישבילך פשטנו את הרגל סופית

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט