צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-09-13, 06:56   #48
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אחי גנטיקה של אחד ל999999999999999999 מיליארדדדדדדדדדד

לא ראיתי מדניק משהו מעניין בתכנית אימונים של ה9999 חזרות ולא משהו מטורף בכח, כנראה הוא מגיב בטירוף לחומרים.

תעמיד אותו ואת סהר ובכלל אחרים תחת אותם חומרים, תנאים (להשתמט מהצבא כמו שדני עשה כדי לעמוד על במה בתחתונים ולייצג את ישראל למרות שאני בספק אם הוא יודע בכלל מי נשיא המדינה) ואז יהיה פה מקום להשוואה.

ואגב סהר לפחות לא בא ומחרטט פה כל מיני שטויות שדניק עשה, ככה שיש לי וכנראה גם לאחרים סימפטיה אליו יותר מלאחרים.
דבר ראשון , דניק נותן אימונים בחזרות גבוהות גם למתאמנים טבעיים שלו וזה עובד .
תראה את אליק מהפורום שעשה שינוי יפה , אחרי שנים של אימוני כוח שהוא היה נראה בהם כמו פח זבל .

דבר שני , כל מפתח גוף מוצלח , זו ערובה שהוא מגיב טוב לחומרים .

דבר שלישי , דווקא דניק בניגוד להרבה ממפתחי הגוף בארץ , בונה פרוגרסיה מאוד מושכלת ועדינה בשימוש, ואתה יכול לראות את זה גם על המתאמנים שלו ( תשווה בין הקובי יפרחים למתאמנים של דניק ) .

אחרון , לא יודע איך בנאדם שדופק 140x12 פרונט בנונשלנטיות מטורפת (ושובר מקביל ) , וכל העבודה שלו בטווחים מאוד גבוהים עוד , "לא חזק" בעיניך .

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
אחי שנינו יודעים שלהשוות בין שניהם זה מגוחך כשלדני יש כמה שנים של חומרים מאחוריו ולסהר יש שנה אחת בלבד של חומרים [וגם לא רצופה]
דני לא בעל גנטיקה של אחד למיליון הוא פשוט עם חומרים מגיל 16 בערך [בלי לשפוט אם זה נכון או לא] וסר התחיל פעם ראשונה עם חומרים [אמיתיים ולא מזויפים] לפני שנה +-
אז אין פה מקרה של פריק גנטי
מאיפה אתה יודע שהוא התחיל בגיל 16 ?
ואני מבין שגם אם כן אתה טוען שזה היה מזוייף אז מה זה משנה