צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-10-13, 19:43   #5
yoni1o
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoni1o צפה בהודעה
גבר אני רוצה לפתח תשרירים ברמה של קוביות בבטן שיהיה חזה קצת יפה מעוצב ויד סבבה עם קצת מסה ברמה של יד מחוטבת וזהו לא יותר מזה עכשיו אני יגיד לך מה אני עושה תאימונים האלה חודש שזה אימונים של סיבולת כאלה וחלק מהמתרגלים שאני עושה באימון זה אמרתי לך איזה 150 שכיבות שמיכה ואני נקרע לא בקטע של הרמת משקולות אבל נקרע וגם בכפיפות בטן שאני עושה גם הרבה מאוד ועוד תרגילים שאני שאין לי כח לפרט אבל האישו הוא שאני חושב שזה יגרום לקוביות בבטן ולחזה להיות יותר מעוצבים עם אני לוקח תאבקה כי אני לא לוקח ביום הרבה חלבונים ואני חושב שזה יעזור לי כי תאכלס התזונה זה הכי חשוב למי שמתאמן קראתי, מה אם אני ייקח תמר ואז שני סקופים של אבקת חלבון עם חלב אחרי אימון כל יום זה לא יעזור? דרך אגב ראיתי בקישור על התזונה שאמרת לי להסתכל שרשום שם שצריך לחלק תחלבון למשך כל היום אז זה אומר שאני צריך לצרוך אחרי אימון סקופ אחד של אבקת חלבון שזה 24 גרם חלבון ותסקופ השני עדיף לי לקחת לפני השינה כילו הכוונה שלי זה שצריך לחלק את האכילת חלבון למשך כל היום מאשר לאכול שני סקופים ישר אחרי האימון? ויש לי גנטיקה אבל זה יזרז יותר תהליך של הבניית שריר לא ? מה אני חייב להתאמן במכון כושר כדי לקחת תאבקה ?
ואני רוצה לקנות משקולת של 20 קילו ולהרים אותה בכמה דרכים כחלק מהאימון מבין אחשלי תגיד לי אם זה בסדר אם אני יקנה תאבקה
דרך אגב התקציב שלי זה 330 לחודש לאבקת חלבון תמליץ על משו שבונה טוב תשריר גבר
yoni1o מנותק   הגב עם ציטוט