צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-07-07, 03:57   #14
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

אנלא מבין למה המציאות המפגרת הזאת שכשאני יוצא למסיבה במקום להנות ולחשוב על מה יהיה אני חושב על מה אעשה במצב של מכות\דקירות איך לא להסתבך (למרות שבד"כ המראה פה במועדונים משנה יש לי גם חזות מזרחית וגם המראה השרירי יותר מרתיע בסך הכל נטפלים בד"כ או לערסים שמתחילים ואז כל הסיפורי גב וכל הגועל נפש הזה או שפשוט נטפלים למישהו ספציפי בלי סיבה) בקיצור,למה חיים במציאות כזאת?מה זה נותן?חרא,מה הם חושבים שזה?אקשן?כל הערסים המפגרים האלה הורסים תמדינה גועל נפש אני נגעל מלראות את הסוג הזה של אנשים כל החיים מחפשים מכות ומדברים בפלאפון על "פתח עלייך תפה דיבר עליך תביא תגב תביא סכין תביא זה" יעני מה הקטע בן אדם אמר משהו,מישו קצת סילף תדברים שלו באים חבורת ערסים והורגים אותו לדוגמא או אפילו המקרים הממש מפגרים של הערסים האידיוטים שבמסיבה הסתכלת על חברה שלהם \עליהם והם עושים לך "מה אתה מסתכל" באים ודוקרים אותך כאילו מה נסגר איתם בני אדם פשוט רוצחים!רוצחים ,על כלום,טירוף טמטום הערסים המגעילים האלה לא פחות גרועים מהערבים גועל נפש הורסים תמדינה

עריכה:וכמה שקשה להגיד את זה,ואולי זה לא נכון,אבל עקב זה שהוא בכלל נכנס לזה והסתבך בזה(אני לא מסתמך על המראה שלו דווקא)פשוט כל הקטע שהוא היה מעורב בזה כנראה גם ה"חבורה"השניה לא מלאכים,פשוט פחות ערסים "כבדים" אבל אני בטוח שבמקרה הזה לפחות שזה "חבורות"כאלה הם חשים איזה עולם תחתון גנגסטרים כולה כמה ערסים מפגרים עם סכינים שבאים "לסגור חשבון "אעלק ...חבורת קופים אידיוטים חסרי השכלה לא מפותחים שכלית

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט