צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-07-07, 04:13   #16
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmaMMiT
כוס רבאק ארס חבורה של חארות מה יש לכם ממזרחים מה?!
אני לובש צמיד ושרשרת מאז שאני בן 16 אז מה זה עושה אותי "ערס" זה אומר שעם מישהוא יריב איתי אני ידקור אותו או משהו? כל הלוק שלי הוא של "ערס" אבל זה לא אומר כלום כל הילדים עם הקקה בתחת שמזיינים תשכל " מה יהיה עם אני יצא היום יהיה מכות" מה אתפ בכלל חושבים על זה אני כל שבוע יוצא לפחות פעמיים והפלה ופלא בחיים לא רבתי מכות בחוץ
בקיצור תפסיקו להכליל כי זה לא לעניין ותבנו לעצמכם בטחון עצמי כי זה מעליב לקרוא דברים כאלה כמו שכתוב פה
ועם זה משנה משהו (אני בטוח שכן לחלק) אז אני מרוקאי!!!!!!!
ושושב אני מבקש מספיק עם ההודעות של הילדי כאפות שרק יורדים על ערסים כי לא כל אחד שנראה ככה מתנהג ככה
תבין אחי, היום רוב הערסים הם מזרחיים מה לעשות, הם עשו למזרחים תדמית רעה. אם כי אני באופן אישי אף פעם לא מכליל. אני לא יקרא למישהו ערס בגלל הלבוש שלו, ערס זו סוג של התנהגות. אם הבנאדם חתיכת חרא שיוצא כדי לחפש מכות, מבקש סיגריה כדי ללכת מכות וכו' וכו'

כיום מה שמאפיין ערס אלו קובעים של קרור, חולצות של לקוסט, שרשראות גדולות, ג'ינסים של דיזל לי קופר וקרוקר, קוצים קטנים וכו' אתה מבין אחי, לרוב מי שהדוגמאות הנ"ל מאפיינות אותו, הוא גם מתנהג כמו ערס. ואני לא יודע אם אתה מודע למציאות, אבל היום כשאתה יוצא בשישי עם חברים אתה לא יכול לחשוש שלא תתקל באיזה ערס מטומטם.

מצד שני, אני מכיר הרבה אנשים עם לב זהב שגם הולכים ומתלבשים ככה, אבל הם לא מתנהגים כמו ערסים או אפילו קרובים לכך. אבל הרוב המוחלט הם כן ערסים, וערסיזם זאת הבעיה העיקרית כיום..
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט