צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-07-07, 04:18   #17
SmaMMiT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
תבין אחי, היום רוב הערסים הם מזרחיים מה לעשות, הם עשו למזרחים תדמית רעה. אם כי אני באופן אישי אף פעם לא מכליל. אני לא יקרא למישהו ערס בגלל הלבוש שלו, ערס זו סוג של התנהגות. אם הבנאדם חתיכת חרא שיוצא כדי לחפש מכות, מבקש סיגריה כדי ללכת מכות וכו' וכו'

כיום מה שמאפיין ערס אלו קובעים של קרור, חולצות של לקוסט, שרשראות גדולות, ג'ינסים של דיזל לי קופר וקרוקר, קוצים קטנים וכו' אתה מבין אחי, לרוב מי שהדוגמאות הנ"ל מאפיינות אותו, הוא גם מתנהג כמו ערס. ואני לא יודע אם אתה מודע למציאות, אבל היום כשאתה יוצא בשישי עם חברים אתה לא יכול לחשוש שלא תתקל באיזה ערס מטומטם.

מצד שני, אני מכיר הרבה אנשים עם לב זהב שגם הולכים ומתלבשים ככה, אבל הם לא מתנהגים כמו ערסים או אפילו קרובים לכך. אבל הרוב המוחלט הם כן ערסים, וערסיזם זאת הבעיה העיקרית כיום..
הבנתי אותך בתכלס אבל בוא תגיד לי איך זה שאף פעם ואני יוצא הרבה לא רבתי מכות בחוץ?
התיאור שעבתה ל"ערס" זה בידיוק התיאור שלי שרשרת ענקית וכל שאר החרטא אבל זה לא אומר כלום ובוא אני יגיד לך כבר עוד משהו חברים שלי בידייוק כמוני לא יודע עם זה בגלל הגיל או לא ואני ממש לא מאמין שזה בגלל זה אבל חברים שלי נראים פחות או יותר כמוני (חוץ מהגודל שלי שבולט) וגם הם לא מתחילים מכות ולא נעליים
בקיצור אני סתם חופר עכשיו אבל אני מקווה שהבנתב את הנקודה שלי
SmaMMiT מנותק   הגב עם ציטוט