צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-06-07, 13:24   #50
Protein
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
מה אתה בא לפה,כותב חודש,ומתחיל לתפוס תחת על משתמשים שמה שהם שכחו על אימונים ותזונה אתה עוד לא למדת...? כבודו של בולט במקומו מונח ותאמין לי שאתם ממש מגזימים,הוא מעדיף שדברים יהיו מגובים במאמרים ולא כמו שאתה אומר "לא זז מילימטר" בלי זה...

תרגיע כבר

תגיד , אתה מכיר אותי? אתה יודע מי אני בכלל ? אז מה אתה מדבר שאני לא מבין כלום ? יש לך מושג מה הידע שלי? כמה זמן אני מתאמן ? איך אני נראה בכלל ? משו , לא. אז למה אתה קופץ כמו קוף בג'ונגל ומשחק אותה סופר הירו להגן על אנשים , פשוט נמאס לי אנשים שכל היום חושבים שבגלל שהם קוראים מאמרים , וגם אני קורא מאמרים ולא מעט אבל אני לא מרים את האף על אנשים ולא מדבר לא בגובה העיניים, אנשים בגלל שקוראים מאמרים לא צריכים להתנשא. אם אני לא טועה בני כמה אתם 17? בסדר.. בקטנה.. כבוד בין אנשים זה מתחתיכם כנראה.. מבחינתי זה ערך עליון אז אפילו אם לבולט יש ידע על סמך מאמרים הוא לא צריך לבוא ו"לקטול" פה אנשים בגלל זה. וקאצ'וק, האנשים שאני מתייעץ איתם והם חברים שלי הם ותיקים מאוד בתחום תוספי התזונה ובעלי ידע רב ולכמה אף יש תארים בנושא. אני בא לפה עם הפגנתיות ואומר דברים וקוטל אנשים ? לא. יש דרך להתנהג.