צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-01-13, 08:15   #9
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי anabol צפה בהודעה
quad - 5 סוגים?
גבר גבר מטעים אותך ואתה נופל בשקר

1) זאת חברה קנדית ולא אמריקאית -
2) מוצר בכלל לא מוכר
3) טעם לא להיט - אבל זה פתוח לדיון
4) ואין דבר כזה 5 סוגי חלבון - קבל את זה - http://monstersupplements.com/store/...d---4.4lb.html
זוהי רשימת הרכיבים
ingredients: High nitrogen protein blend (ultra-filtered whey protein concentrate, micro filtered whey isolates, micellar casein, 100% pure extracted egg albumin), taurine, bcaa blend, creatine monohydrate, dextrose, natural and artificial flavours, tricalcium phosphate, sucralose

בוא נפרק אותה

ultra-filtered whey protein concentrate - מי גבינה
micro filtered whey isolates - מי גבינה
micellar casein מיסלאר קזאין
100% pure extracted egg albumin - חלבון ביצה

השאר זה חומצות אמינו קריאטין ודברים אחרים ...

למעשה יש לך במוצר הזה 4 חלבונים ששנים מהם זה מי גבינה.
סה"כ יש לך פה 3 סוגי חלבון = זה כתוב לך מול העיניים ואסור לתת לאף אחד שיעבוד עליך כצרכן
זאת הטעיה ויש לי הרבה לספר לך על היבואן הזה שמביא את הסחורה הזאת לארץ עוד מהימים שהייתי עובד בהולמס פלייס והשקרים שהוא היה מאכיל אנשים בכדי שיקנו את המוצרים שלו.... ראה הוזהרת -הכל פתוח פה לפניך ואתה יכול לקרוא לבד. ( דא"ג זה אותו יבואן שהביא את iso93 שבדיקות המעבדה שלו הראו סטייה של מעל 20 % למטה- רק לתזכורת)...
יפה כול הכבוד לך בזכותך למדתי אני משהו חדש,אומנם לא היסתמכתי על ידע אינטרנטי וחבל שכך (כי אנגלית אני גם יודע מעולה) למעשה יצא לי לישמוע את זה מדיבור עם אחד שמבין בתחום היה הרבה שנים בחול ועסק שם בבילדינג\פיטנס בצורה די רצינית,ואני גם ככה לעולם לא רכשתי את האבקה הזאת למרות שעד ההודעה שלך הייתי בטוח במה שרשמתי..

Well done nigga!