צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-12-12, 15:43   #8
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

לוקחת מולטי ויטמין? מעולה,כשאמרתי לא ממליץ זה כי נשים בדרך כלל קשה להן יותר מגברים בדיאטות כאסח (כלומר 50 גרם פחמימה ומטה) לך יש סביבות ה80 +- גרם פחמימה אני מעריך שזה יחסית לא קל לאדם הממוצע אבל אם לא מתרגשת מזה ואת יכולה לחיות על תפריט כזה לאורך זמן (פעם ב.. צ'יטים מותר ואפילו מומלץ) אז זו היא דיאטה מעולה להורדת אחוז שומן כמובן לשלב אירובי תמיד עוזר בתהליך.

דיאטת כאסח מה היא:
בשביל לנצל את הדיאטה הזאת עד הסוף ממש 100 אחוז הכמות של הפחמימות תירד לפחות מ-50 גרם פחמימה ליום וסך הקלוריות צריכות להיתנהל כך: 60 אחוז מסך הקלוריות צריכות לבוא משומן איכותי ,35 אחוז מחלבון וכן רק 5 אחוז פחמימה,אבל זה ממש אבל ממש לא נחוץ לך ועל זה לא המלצתי כי זו דיאטת כאסח ולאדם הממוצע יהיה קשה כמו שאמרתי,בגדול אם היית גבר שמבין ומיתאמן מעל הממוצע הייתי מציע לו לעשות את הדיאטה אבל את אישה ורק התחלת אני מניח אז אל תיתעסקי בזה בשלב הזה.

הערה אחרונה כמו שאמרתי תוסיפי מעט שומן לתפריט ממקורות כמו אבוקדו,שקדים,טחינה גולמית,שמן זית ועוד כ-20 גרם חלבון בערך וליראות שאת במאזן קלורי שלילי,אם המטרה שלך לעלות במאסת שריר ולא להוריד אחוזי שומן אז מאזן חיובי אבל כמו שציינתי בדיאטה כזאת קשה מאוד לעלות במאסה בהצלחה.

הערות ? טענות? שאלות?