צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-05-08, 00:10   #1
helbon
חבר פעיל

ברירת מחדל תשובה חד משמעית - אבקות חלבון ! ספיגת סוגי חלבון-

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shikoLM
ועכשיו אחרי שדיברת על עשרות מחקרים אני אשמח אם תעלה לפחות אחד מהם, תעשה לעצמך ולכל יושבי הפורום טובה ותנסה להביא לפחות הפעם את האבסטרקט של המחקר ולא איזה ציטוט מפוקפק ממאמר כמו שאתה נוהג לעשות.

ואם אפשר, אני אצטט גם את כולם!!!
אני רוצה להבין עכשיו משהו חשוב, חשוב מאוד שניראה מה יהיה ההסבר שלכם על ספיגת החלבון.
כפי שאני מבין כולכם מתווכחים על כך שכל סוגי החלבון זהים בספיגתם בגוף,
עכשיו, למה בעצם יש את המוצר פרו קומפלקס שכולכם אוהבים וממליצים מכל אהקת חלבון אחרת? מפני שיש בו כמה סוגי חלבונים לא??? שתהיה ספיגה איטית ומהירה....

ה פרו-קומפלקס מכיל תשלובת ייחודית APS של חלבון (כפי שתתואר בהמשך) אשר מטרתה להתפרק במהירות למחזור הדם ובמקביל לספק התפרקות איטית של חלבון המאפשרת זרימת חומצות אמינו איכותיות במחזור הדם אל תוך רקמת השריר גם מספר שעות לאחר צריכת החלבון (וזאת בניגוד לחלבון מי גבינה בלבד הנספג ו"נעלם" במהירות)

לחלבון יש ערך ביולוגי בדיוק כמו בפחמימה - איטי יותר ומהיר יותר.
אז על איזה מחקרים לעזזל אתם מדברים איתי אם הכל היום מבוסס על העניין הזה.
אני חייב תשובה, אבל חייב! אתם הופכים פה הכל פתאום.

למה אתם פתאום אומרים שאין חשיבות למהירות הספיגה והכל זהה, מה העניין שלכם?

בנוסף לחלבון מי הגבינה הוסיפו את חלבון הביצה Egg Albumen בעל הערך הביולוגי הגבוה במיוחד וקצב הספיגה (חדירה מהקיבה אל מחזור הדם) איטי והכל כך חיוני ויעיל לתזונתם של ספורטאים.
חלבון המאפשר חדירה איטית וממושכת של חומצות אמינו אל תוך זרם הדם ובכך שומר על מאזן חנקתי חיובי למשך יותר זמן (מאזן חנקתי חיובי מאפשר בניית מסת שריר ושמירה מפני פירוק).

והנה עוד דוגמא על כך שספיגה טובה ואיכותית יותר וגדולה יותר נקבל באבקת חלבון שלא כמו באוכל מוצק וחיוני כל כך לשעות מסוימות:

בנוסף לכל אלו מכיל הפרו קומפלקס חלבון המפורק בשיטת ההידרוליזציה- הידרו ווי- חלבון המפורק לשרשראות קטנות של חומצות אמינו- פפדיטים, המאפשר ספיגה וניצול מריבי של מרכיבים אלו בגופנו מבלי שיתבזבזו ויופרשו לחינם. (מה שיכול להתרחש באוכל מוצק)

וכל זה לקוח מהחנות ישראל בודי ומכל מקור אחר אשר מסביר על אבקות חלבון. אז על מה להתווכח?
helbon מנותק   הגב עם ציטוט