צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-12-12, 23:02   #7
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס
Thumbs up

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xvgx5 צפה בהודעה
לפי מה שאני יודע (תקנו אותי אם אני טועה)
כשיש בעיות בכליות אז בבדיקות דם יש רמת חלבון גבוה
ומכאן נולד מיתוס
שהרבה חלבון עושה בעיות בכליות
לפי מה שאני יודע כן ואם לא אז אני צריך לאכול 700-1000 גרם פחמימות? לא נשמע לי הגיוני
בכללי המורה שלי לביולוגיה אמרה שבודקים את הכל ביחס לקלוריות נגיד בן אדם רגיל יכול 300-500 מ"ג כולסטרול
בן אדם עם תפריט של 3000 יוכל 500-700 מ"ג
וכו וכו
אני נוטה להאמין לה
אני מתקן אותך אם אתה טועה.
א' יותר מידי חלבון אכן ויפגע לך בכליות, זה לא מיתוס.ויותר מידי כולסטרול גם לאדם בריא יפגע בלב ובכלי דם. זה מדע אין פה ניחושים ואולי!

ב' חשוב שתקפיד על הכנסה של חלבון זמין לגוף מיד שאתה קם בבוקר, תחשוב שישנת 8 שעות וכל מה שהגוף שלך עשה זה לפרק רקמות ולבנות חדשות, הוא צריך חלבון דחוף!!

ג' אתה חייב לאכול גם משהו חלבוני לפני שינה עם חלבון שמתפרק לאט, הדבר הכי טוב לעשות הוא לשתות 2 3 כוסות חלב, יש בו המון קלוריות והוא מלא חלבון ויטמין d סידן ופחמימה, בלי שום קשר לזה שהקזאין שהוא מכיל מתפרק לאט מאוד שזה בדיוק מה שאתה צריך ללילה.
מעבר לזה כמות הבשר הזאת אכן ולא הגיונית, אין סיבה לאכול כזאת כמות בארוחה אחת, תוריד חלק ניכר, גם ככה אתה תכניס יותר בבוקר ולפני שינה עכשיו.

ד' אני מקווה שאתה שותה מספיק מים, לידע כללי כמות כזאת גדולה של חלבון צריכה סינון רציני בכליות, מה שידרוש הרבה מאוד נוזלים. [תוריד חלק מהחלבון אתה שוקל 70? מה אתה צריך 250!!! גרם!!!!- אתה אמור לאכול גג גג גג 170! אולי אפילו פחות]

ה' חשוב שתאכל ארוחה עם פחמימות זמינות לפני האימון , פרוסה עם ריבה או חמאת בוטנים יכול להיות להיט אנרגטי ותראה שזה ישפר לך את התוצאות של הכל.

ו' את הבשר תאכל בצהריים ביחד עם הפסטה, לא לפני אימון כי הגוף שלך מוציא הרבה מאוד אנרגיה בלעכל אותו וזה סתם מעייף לך את האימון.

ז' תחתוך את כמות העוף אחרי האימון ל150 גרם, אתה לא צריך יותר מזה אחרי אימון.

ח' את החלב של אחרי זה תשתה לפני שינה, את כל הליטר אפילו. [למרות שהמלצה שלי שתה 3 כוסות זה מספיק.]

ט' תאכל עם הארוחת ערב גם איזה סלט, תחתוך מעט מהסלט ירקות בוקר שלך לערב, חצי חצי ובבוקר תאכל גם איזה 2 פרוסות עם גבינה לבנה וכוס חלב, ככה אתה מכניס חלבון ופחמימה במידה מספקת ועדיין שומר על מאזן קלורי גבוה מאוד.

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."

נערך לאחרונה על ידי gorneo1, 16-12-12 בשעה 23:12.
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט