צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-04-07, 23:14   #6
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kinki69
טוב ת'אמת אני לא מנין מה מפוזר מדיי ..זה מחולק מעולה לדעתי - וגם אני מרגיש מעולה אחריי אימון (תפוס טוב בקטנה כזה ) והסטים באמת שלא מפריעים לי ...אבל נכון שאני חי במכון !!!
בכל מקרה תודה אנשים !!!
מה מרגיש מעולה? 16 סטים לחזה 16 סטים לגב, 12 סטים ליד קדמית אחורית וכתפיים?
זה יותר מדי. אתה עובד AB, נניח שזה 4 פעמים בשבוע. אם אתה מתאמן כמו שצריך, עם ווליום כזה אתה חוזר כאילו אתה נאנס בחדר הכושר ולא מתאמן שם. אתה מרגיש מעולה? זה בטח כי אתה עובד בעצימות של ילדה קטנה בת 12. חוץ מזה יש לך התנגשות בין שרירים. למשל, ביום A אתה עובד חזה. וביום B כתפיים ויד אחורית. אבל ביום A עבדת גם על היד האחורית והכתפיים באימוני החזה. אז השרירים האלו לא נחים כי ביום B אתה אונס אותם עם 12 סטים לכל אחד והם פשוט לא יגדלו לך.

ההצעה שלי היא כזאת: תוריד ווליום... תעשה איזה 9 סטים לשריר גדול, 6 לקטן. אבל זה רק כי אתה בטח עובד בעצימות נמוכה. תארגן את התוכנית שלך מחדש, שלא יהיו התנגשויות שרירים. אם אתה רוצה AB אני הייתי עושה חלוקה של פלג גוף עליון ותחתון, או חלוקה לתנועות, למשל חזה יד אחורית וכתפיים ו4 ראשי ביום אחד, גב יד קדמית רגליים אחוריות ביום אחר.
ותעשה יותר סטים לרגליים. מה יותר גדול אצלך, החזה או הרגליים?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט