צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-05-11, 20:46   #1025
קפטן שלד
משתמש רגיל

שני סיפורים, אחד לפני העידכון ואחד לאחריו:

בשישי שיחקתי כדורגל עם סאבזירו וחבריו, אבל מכיוון שאני 0חקן נשמה לא עניין אותי שמשחקים על דשא סינטטי והחלטתי לרדת לדשא לגליצ'ים בהגנה. זה פתח לי את שתי הברכיים עם כוויות כמו של תאונת אופנוע, מה שגרם לי לוותר על האימון של שבת כיוון שכל כפיפה בברך פתח לי מחדש את הפצע. חשבתי שעד יום שני זה יעבור...

אז חשבתי :|

אבל לוותר על האימון היום היה בלתי מתקבל על הדעת, יש אנשים שעושים סקוואטים בלי רגליים, על הזין שלי שידמם בזמן האימון.

squat 152.5kg 3x5
bench - תוכנן להגיע ל117.5kg ל3 חזרות, מה שקרה בפועל זה כשל על הראשונה. הסקוואטים גמרו אותי.
powershrugs 190kg 3x3
chinups bw 2x10

עכשיו לסיפור השני:

אני הולך לשירותים להשתין לפני הסט עצימות שלי בבנץ', לפני זה איזה בחור נכנס לעבוד איתו בבנץ'. אמרתי לו שאני הולך לשירותים.
חזרתי, ולהפתעתי אני מגלה איזה לאטח עובד לי על הספסל. אני אומר לו סליחה אני הייתי פה, הלכתי לשירותים. הוא עונה לי "אתה חוצפן שאין דברים כאלה, יש חוקים לדברים האלה - שים מגבת, אתה לא נכנס לעבוד פה".

יש לי פיוז קצר. אמרתי לו אתה לא עובד פה לקחתי לו ת'פלטה מהיד זרקתי על הרצפה ופירקתי לו ת'מוט.
"אתה נוהג באלימות אתה צריך להתבייש" כמובן שעניתי לו "אני יודע זה מה שצריך בספורט שלי" וגירשתי אותו איקסדי.

בן שרליצהההה, מילא שיגיד שהוא כבר התחיל ואני יכול להכנס איתו או משהו, לומר לי שאני לא יכול לעבוד? כשאני הייתי פה הרבה לפניו. ל1לז אחי. עשיתי לו שלום2 ביי2 נפרד1.