צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-01-13, 17:18   #18
ANABOL
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלANABOL

כללי:: מאמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי xvgx5310 צפה בהודעה
יש לי במשפחה היסטוריה של פעילות יתר בבלוטת התריס
אבא שלי עבר אפילו ניתוח
עכשיו זה והעובדה שאני אוקטומורף רציני (לא לפי איך שאני נראה או איך שאני אוכל אלא לפי מבנה גוף יחס בין פלג גוף עליון לתחתון וכו')
אז יש לי חילוף חומרים מהיר מאוד וגם אני בן 14 אז בכלל
אז אני לא יודע ממש את התחזוקה אז אני עושה מסה יחסית מלוכלכת (4000 קל' לעלייה של 4 קילו בחודש שתבין )
ורציתי לשאול אותך על יהומבין ראיתי וקראתי קצת ולפי מה שהבנתי אין תופעות לוואי רציניו כמו לאופטלגין הדברים הרגילים כאבי ראש ושלשולים אבל במקרים נדירים וזה אמור לעזור לי בחיטוב מה דעתך?
וגם אני רוצה לאבד כמה שפחות שריר בחיטוב יש לך המלצה לאבקת חלבון טובה עם ספיגה מהירה?
אני חשבתי על תשלובת דיימטיז xt מה דעתך?
במסה לדעתי אין לי יותר מדי מה לקחת תוספים כי אני משיג את הכל מאוכל אבל בכל זאת יש אולי משהו שאתה ממליץ?
ועוד שאלה שלא כל כך קשורה אני צורך הרבה כולסטרול ביום אבל היחס p/s שלי לא עולה על 1 ולכן אין לזה השפעה של סתימת עורקים אבל יש משהו אחר שזה יכול לגרום?
תודה יש לי עוד זמן לחיטוב אני רק 72.5 קילו על 16% באיזה 80 קילו או 18-20 אחוז אני אתחיל
יהומבן יהיה יעיל רק באחוזי שומן נמוכים... אין לך צורך בו כרגע ואני מאמין שאתה תרד יפה רק מלהקפיד על תזונה כמו שצריך עשירה בחלבון - אירובי מתון ופשוט מאזן קלורי שלישי אך לא נמוך מידי.

לגבי חלבון- הטעות היא לקחת משהו שנספג "מהר" כי היום יודעים שהכל נספג אותו הדבר רק נשאר לאורך יותר זמן בגוף וזה אומר פחות פירוק שריר.
יש מחקרים שמראים שחלבון קזאין עדיף בתקופת חיטוב ובעצם הוא יכול לסיוע בתהליכים קטבולים.. לכן הוא יהיה עדיף
אני הייתי לוקח מוצר שמשלב מספר סוגי חלבון- ככה תקבל את פרופיל חומצות האמינו העשיר ביותר ואיכות חלבון הגבוהה ביותר. ( לבקשת מנהל הפורום אני מעדיף לא להגיד לך מה דעתי על דימטייז).
לצערי לגבי שאלת הכולסטרול הייתי ממליץ לשאול את רופא המשפחה או לפנות לפורום מומחי רפואה, אף תשובה שתקבל פה אסור שתיהיה לך כתורה מסיני .

בהצלחה- אתה נראה בדרך הנכונה!!! תרגיש חופשי לשאול

http://www.israelbody.com/image.php?...ine=1228168435
ANABOL מנותק   הגב עם ציטוט