צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-06-07, 22:00   #10
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YONI
אה זה לא רלוונטי מר משה? תמשיך לחפש את המריבות ולחשוב שוב שרק מה שאתה אומר רלוונטי לדיון
וגם אדון בולט אתה יכול להמשיך את החיטוב עוד 5 שנים גם וכל אחד יחזור לעיסוקיו בשקט
יש פה אנשים שנהיה להם פרצוף של מאמר כבר מרוב שהם מחפשים להביא פה מאמרים
זה לא רלוונטי כי השרשור המקורי עסק בעניין פיסיולוגי, ובייחוד עניין של הרכב הגוף(מסת שריר ושומן). מה שמשה אומר כן רלוונטי לדיון, ומילותיך בכלל מיותרות אז שב בשקט!
כן, אני יכול להמשיך חיטוב עוד 15 שנה! זה קשור לעניין השרשור? איך הנתונים שלי (שאגב לפי דעתי לא מביישים בכלל ויש פה אנשים שדברו והם בכלל צריכים לשמור על פרופיל נמוך בקטע הזה ולא להתנשא) קשורים לשאלה המקורית?

"יש פה אנשים שנהיה להם פרצוף של מאמר כבר מרוב שהם מחפשים להביא פה מאמרים"
במקומך הייתי מתבייש להגיד את זה, אני מאחל לרופא שלך לשלוח אותך לניתוח או להחליט להביא לך תרופות על סמך חוות דעת, ועל סמך אנשים שהוא מכיר בחיי היום-יום ולא על סמך מחקרים ועל סמך המדע.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
הנושא הזה מאוד מיותר בכלל לא חושב שהיה צריך לפתח אותו כמו שפיתחו אותו , לדעתי גם אם נגיד ויש (אבל אני מאמין שאין) , הבדל בין 3 ל6 הוא יהיה כל כך זניח...
לא אתה לא מבין, פותח השרשור שאל שאלה לגיטימית על מספר הארוחות ביום ו"האם זה משנה", אנשים הציגו חוות דעת אחת שמבוססת על מחקרים ועל מדע, ואנשים אחרים הציגו חוות דעת אחרת שמבוססת על הרגלי אכילה של שרירנים וטענו שחייב לאכול כל 3 שעות, אחרת מפרקים שריר, לא מפרקים שומן, וה' יודע מה עוד קורה
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק