צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-10-12, 14:34   #37
Musanony
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
תמיר עבוד בהחלט מתחרה ראוי ברמות האלו.
וחבר'ה ....יש (או אמורה להיות) רמה מינימלית להתחרות בחו"ל...ההשוואת לאירה מעיין,סטס,אירנה או אפילו אלי האנה לא ראויות פה כי כל המתחרים הללו (ועוד דוגמא טובה זאת לנה פרנקל) כל המתחרים הללו הציגו רמה גבוהה בארץ לפני היציאה לחו"ל,הסיבהה היחידה שלחזי יריב יש תואר זה ליין אפ חלש בתחרות.

לא חוכמה לנסוע לחו"ל כדי לקבל בראש,את הפרופורציה לגבי איפה הוא נמצא ב"שרשרת המזון" בחור כמו חזי יכול לקבל מלהסתכל על רועי עבודי (המלך , יש לציין) או אביב עומר או רועי סלמן או נעם ריבקינד או אנטון.
מתחרה שהוא ברמה נמוכה גם ביחס לארץ לא צריך לצאת לחו"ל ולא מעניין אותי לאיזה איגוד.
אם חזי יריב מסתכל על האנשים שאתה אמרת, כל מה שהוא אומר לעצמו זה "הם באדי-בילדרים אני פיטנס, ולא סתם פיטנס 'אלוף ישראל בקטגורית פיטנס' אין לי פה מתחרים". הוא יכול היה לעבור את הכביש לאיגוד אחר בארץ, אבל אז הוא היה מפסיד, או לפחות לא זוכה במקום הראשון ועל הדרך גם היו פוסלים לו את התואר שכבר יש לו. מבחינתו הוא רוצה להתקדם, ואם כבר לאבד את התואר בארץ אז כבר עדיף לעשות את זה במלון סן ברנרדין בסלובניה ולא בהיכל התרבות בנתניה.

כל מה שאפשר להאשים אותו, זה בשיקול דעת גרוע...יש אנשים שפלשו ללבנון מהסיבה הזו...הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לחזי זה שמישהו יעלה ליוטיוב סרטון שלו מחליק על השמן שהשאירו מתמודדים אחרים על הבמה.
Musanony מנותק   הגב עם ציטוט