צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-02-09, 18:14   #14
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

ציטוט:
פורסם במקור על ידי thedrag0n צפה בהודעה
היי שלומיק, תודה על התגובה.

אין לי בעיה עם הטעם שוקו.
אני רוצה להיות בטוח שהמוצר שווה את הכסף, כי אני קורא פה שהרבה אומרים יחס של כמות - זמן וכסף לא שווה.
והאם זה באמת יעזור לי להשלים את הארוחות החסרות לי, ולתת לי את מלוא התועלת, לעלות במסה נקייה.

תודה
אני ינסה לתת את דעתי לגבי אם המוצר שווה את הכסף, זה נכון שאבקת חלבון מספיקה לך ליותר זמן אבל השאלה אם אתה אוכל מספיק?

זה לא יעזור אם תקנה אבקת חלבון ב350 ש"ח שתספיק לך ל3-2 חודשים ולא תראה איתה שום שיפור בעליה במסה לעומת רכישה של גיינר שיעלה לך 350 ש"ח ויספיק לך לחודש עד חודש וחצי אבל תעלה איתו 0.5-2 ק"ג במשקל, אני חושב שכולם יסיכמו איתי שהאופציה השניה עדיפה למרות שהיא תספיק לך לפחות זמן, מקוה שהצלחת לרדת לסוף דעתי.

ולכן אני אומר דבר כזה אם אתה באמת מאמין שתצליח לרכוש רק אבקת חלבון ובאמת תקפיד על לשלב איתה פחמימות כל פעם ומספיק פחמימות אם זה פירות ו/או שיבולת שועל אז אתה יכול ללכת על אבקת חלבון מנסיון שלי מרבית האנשים בשלב מסוים מפסיקים להקפיד על שילוב הפחמימות ואז לא מגיעים לתוצאות שהם שואפים אליהם, אם מראש אתה יודע שאהיה לך קשה לשלב פחמימות אז אין פה בכלל התלבטות תרכוש את האיזו-גיינר או מוצר אחר שאתה מעוניין בו ולך עליו כי במקרה כזה אבקת חלבון לא תעשה לך הרבה שינוי מבחינת פיתוח מסת שריר.

מקווה שעזרתי,
שלומיק

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט