צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-12-12, 02:37   #133
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sandrik צפה בהודעה
אני יכולה להמשיך להתווכח איתך עד מחרתיים בנושא הזה...
אבל מתי ראית בחורה שבאופן טבעי יש לה מסת שריר גבוהה ואחוז שומן נמוך מטבעה ?
נשים עובדות פי 10 יותר קשה מהגברים לתחרות הזו.
אני והבנות שהתחרו היינו בקשר יום יומי בחודשיים האחרונים,שהיו סיוט בשבילנו... במיוחד שהותצאות באות כל כך לאט כשאת אישה וזה מתסכל ! וגורם לך לרצות לפרוש...
ואם תסתכל היטב על רב הבנות שהתחרו בשנים האחרונות בתחרות הזו, ותשווה את הבנות האלא לדוגמניות בגדי ים- תמצא הבדל עצום ! אם אתה מבין כמובן...
כמו שאני רואה הבדל בין בדי בילדר לדוגמן תחתונים
אין לנו על מה להתווכח, עניין של דעה, אני מכבד את שלך ואני מקווה שאת מכבדת את שלי.
שלא תהיה כאן אי הבנה - אני מודע למאמצים שאת ובחורות אחרות עושות על מנת להגיע במצב אידיאלי לתחרות. ברור לי שחסר לך משהו שלי יש טסטוסטרון) והוא עושה את כל ההבדל. אין לי שמץ של ספק. אני דווקא לא מדבר על דוגמניות בגד ים, אלו סתם רזות. אין ספק שיש משהו במראה ה"מלא" של בחורה עם פלג גוף תחתון מפותח מעט. שזה אין לשום דוגמנית. אבל יש גם כאלו שבלי להיות דקה בחדר כושר נראות ככה (ברזילאיות למשל... חלקן יש רגליים יותר גדולות משלי בערך), שוב זה עניין של מזל מול גנטיקה השקעה וכו' כל אחד יכול לבכות על הגנטיקה שלו.

אני פשוט לא ממש מוצא את הטעם בספורט שהוא מאוד בינוני מבחינת הקטגוריה, הרי את עושה הכנה, דיאטה, אימונים וכו' אבל את לא פיטנס ולא bb. קטגוריה מיס ביקיני לטעמי מצד אחד מאוד חיובית ומיינסטרים מצד שני קצת מנותקת מהספורט. אבל בסה"כ לא מוצא משהו פסול או שלילי חלילה, אני פשוט חושב שהמאמצים הגדולים קצת יוצאים מהקשרם. בכל אופן כל הכבוד.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט