צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-11-05, 10:22   #55
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
אהלן גל

לגבי האימרה שלך לגבי אסירים ...
בטח לקחת את זה ממר לייל מקדומלדס המהולל , זה שייך לו האימרה "החכמה" הזאת.
היתי מציע לך לקחת דברים שלו בערבון מוגבל מאד ,הוא תזונאי טוב לפורומים,אבל בעולם האמיתי בכנסים בארה"ב לא מכירים אותו כלל..
יפה.. אני רואה שאתה משוטט במקומות הנכונים .
יש מישהוא או משהוא שלא צריך לקחת כערבון מוגבל?... הדבר היחיד שאני סומך עליו זה המוח שלי וההגיון הבריא שעושה את הסלקציה במידע.
תראה לי חוקר, או תזונאי שניתן להיות ערבים לדבריהם?.

ציטוט:
לגבי התזונה וריבוי ארוחות
שוב נכון להיום , אין שום סיבה לא ללכת על ה6 ארוחות ,מספיק רק מהסביות שהוצגו בגרף.
רב המחקרים מהשנים האחרונות רואות באור חיובי ריבוי ארוחות, גם אם נושא לא תמיד נבדק ממש ישירות.
אני לא רואה שום עדיפות של 3 ארוחוות על 6.
כמובן, אני מסכים אתך (יותר נכון הסכמתי כבר) "כמובן שעדיין ישנו יתרון מסויים לפריסה של ארוחות קטנות לאורך היום, צריך לזכור את נושא האינסולין, הגלוקוז וכמובן את רמות השומנים בדם עקב אותן ארוחות גדולות (חלוקה לשלוש ארוחות). בטווח הארוך, אילו הם דברים שצריך לקחת בחשבון."
על כך אין וויכוח.

השאלה המתקבלת היא... האם המאזן החנקתי בגוף, או יותר מדוייק סינטזת החלבונים בשרירים בדיאטה היפרקלורית תשאר זהה, כאשר משווים בין תבנית של 3 ארוחות גדולות ל6 קטנות?.
אפילו כאשר הגרף עומד במקומו ואותם יתרונות מבחינת הרכב הגוף בעת ריבוי ארוחות ידועים לנו... ישנה חשיבות רבה לעניין לאלו שמתקשים להקפיד, או לשלב משטר ארוחות נוקשה לאורך חייהם. לכן, אולי יהיה קל יותר לאותם אנשים לאכול 4 ארוחות עם שייק חלבון, ללא חששות מפגיעה בקצב הגדילה.

ציטוט:
לא רק שאין עדיפות ל-3 ארוחות גם שכחתם את כל הקטע של סינטזת החלבונים! מפתח גוף שאוכל 250 גרם חלבון ליום לא יכול להכניס הכל ב-3 ארוחות ,להגיד כמה מזה ינוצל או לא אני לא יכול להגיד אבל חלוקת הכמות הזאת ל-6-8 ארוחות תהיה הרבה יותר יעילה! בזה אני בטוח שכולם יסכימו.
עוד דבר קטן יותר קל לאכול 6-8 ארוחות של סה"כ 4500 קלוריות מאשר לעשות את זה ב-3 ארוחות .
עוד פעם, אני לא מתווכח על עליונותם של ריבוי ארוחות על פני כמה ארוחות גדולות. אך אם אני תלמיד באונ' שעובד בברים, מחזיק חברה ומנסה להתמיד בתזונה ואימונים אולי אקח לי את ה4500 קלוריות הללו ואפרוס לי אותם ל4 ארוחות + שייק חלבון באימון על מינת להקל על חיי.

גל.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט