צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-10-09, 12:32   #3
propush
חבר פעיל

עוסק ב:: אכילה מרובה ^.^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rasta צפה בהודעה
שלום רב!.
אני מתאמן כמה חודשים ובנתיים רואה מעט תוצאות בכל אופן עד עכשיו השתמשתי בmuscle milk שאמור להוות מקור חלבונים לאחרי אימון וגם לפני השינה.
אח"כ עברתי לwhey אומנם לא בריכוז גבוה 18 גרם לסקופ(זו הייתה טעות שלי כיוון שלא בדקתי התווית).
בכל מקרה ועניין רק לאחרונה הבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) שלא מספיק לקחת רק whey אלא צריך ורצוי לשלב אותו עם קראטין בכדי לזרז החלמה ועייפות של השרירים.
לכן רציתי לדעת:
1. האם ישנן אבקות whey אשר מכילות בתוכן אחוז גבוה ושל חלבון ביחד עם קארטין?
2. האם ישנן אבקה או אבקות מומלצות שנותנות pump יוצא דופן לעומות אבקות אחרות?
3. אני אישית רוצה לקנות בימים הקרובים iso sensesion 93 בתור מקור חלבון ואת jacked שהיא אמורה להיות טובה מכל דבר אחר בשוק בכל הנושא של נתינת pump ואנרגיה במהלך האימון למרות ששמעתי שwhite flood גם טובה האם זה נכון?

בתודה מראש
מיקי
אם אתה מתאמן ולא רואה תוצאות הסיבה היא תזונה.
אני מתרשם שאין לך תפריט קבוע ומתאים, אם אתה רוצה תוצאות אז יש צורך שתבנה אחד. תוכל למצוא עוד מידע באשכול הנעוץ "איך להתחיל עליה במאסה" (בהנחה שזה מה שאתה רוצה).

ספציפית לשאלות שלך:
1. מומלץ לצרוך את שני המוצרים בנפרד - קריאטין טהור ואבקחת חלבון בנפרד מתוצרת מוכרת (מומלץ: אופטמימום קרם עוגיות).
2. זה מוצרים לפני אימון (לרוב Nitric Oxide - ON( יש מוצרים רבים כאלה אבל מתחילים לא זקוקים להם בדרך כלל
3. לא משתמש במוצרים האלה ועולה 2 וחצי קילו בחודש. מתחילים לא צריכים את זה. ברגע שזה אבקת חלבון נורמלית אז זה לא משנה אם יש עוד חצי גרם שומן.

לגבי ההצהרה שלך על חשיבות הווי והקריאטין להתאוששות:
1. חלבון ווי זה חלבון. חלבון חשוב לפעילות הגוף ופיתוח רקמת השריר. אין חובה לצרוך חלבון ווי לצורך זה. מה שחשוב זה שיהיה מספיק חלבון בתפריט (ויש שאומרים שהוא צריך גם להיות מתוזמן כראוי במהלך היום).
2. קריאטין מאפשר לך להרים משקלים כבדים יותר\יותר חזרות על ידי שיפור האנרגטיות בשריר (ממחזר ATP, לא אכנס לזה). התוצאה היא אימון חזק יותר --> נזק גדול יותר לשריר--> התפחתחות מהירה יותר.
כלומר זה לא מוצר התאוששות, אבל יכול לעזור לעלות במאסה יותר מהר. מתחילים כן יכולים להשתמש בקריאטין. מוצרי ה NO זה בעיקר לחברה שכבר מתקדמים ונתקעו. כמובן שכל אחד יכול לקחת אותם ולקבל תוצאות, אבל אפשר להגיע לתוצאות דומות גם בלעדיהם כשאתה מתחיל.
propush מנותק   הגב עם ציטוט