צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-11-12, 11:12   #7
Olonstake32
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
אח שלי, ההגדרה שלך ללאכול ממש טוב בעייתית. תתחיל לאכול. 6 7 או 8 ארוחות ביום. תרגיש פתאום שינוי אטמוספרי באימונים. ולא תשמין אם תעשה גם אירובי. אבל כדאי שתהפוך את סדר האימונים לאנאירובי ואז אירובי ותיקח 10 דקות הפסקה ביניהם ותכניס איזה משהו אכיל עם חלבון באמצע, 2 ביצים קשות או משהו ואחרי הריצה איזו טונה או קוטג' בלי קשר לשאר האוכל היומי. חוץ מזה לפני שינה שתה כמה כוסות חלב. זה ייתן לך חלבון זמין ללילה.
בלי קשר אולי הגיע הזמן להתאמן יותר חזק. 20 דקות אנאירובי? זה לא ממש מורגש לגוף אני מניח.
תחשוב על זה.
בהצלחה.
אוקיי אנסה לפרט:

בבוקר אני אוכל 2 פרוסות לחם מלא עם גבינה ודבש. משלב את זה עם אחד מהבאים: יוגורט 0% שומן 200 גרם או כוס שוקו\קפה.

בין הבוקר לצהריים אוכל יוגורט 0% שומן 200 גרם עם 6 קרקרים.

בצהריים אוכל מנת בשר (חזה עוף\שניצל\המבורגר) עם תוספות (פסטה\אורז\פתיתים) וירקות.
נכון שהשניצל לא טוב, אבל זה מה שזמין בארוחת צהריים, אין משהו אחר..

בערב לפני אימון לוקח פרי בשביל אנרגיה.

אחרי אימון (בסביבות 8 וחצי עד 9 בערב) לוקח 2 פרוסות לחם מלא עם קוטג' 3% שומן.

שעה אחרי אימון אוכל 2 פרוסות לחם מלא עם גבינה ודבש, לפעמים משלב עם ירקות, ולפעמים משלב עם אחד מהבאים: יוגורט 0% שומן 200 גרם או כוס קפה\שוקו.

כל פעם שאני כותב "יוגורט 0% שומן 200 גרם" זה אומר שאני אוכל 10.4 גרם חלבונים + 10.4 ג רם פחמימות... זה מה שהיוגורט מכיל (זה גביע יוגורט של שטראוס, מאוד מוכר).

ואני משלב דבש או כוס קפה\שוקו בשביל שאוכל להנות קצת, אני יודע שזה לא כ"כ טוב אבל בלי זה... יהיה קשה להתמיד עם התפריט. חוץ מזה, בדבש יש ויטמינים ומינרלים כך שזה בריא

אם אני אוכל 6 או 7 ארוחות ביום אני בוודאות אשמין... חצי שעה של אירובי שורפת מקס' 500 קק"ל, וכל שטות שאני אוכל בקלות יכולה להגיע ל-100 קק"ל (לדוגמא רק פרוסת לחם זה 80 קק"ל).
וכיוון שאני בתקופת חיטוב אז אני חייב גירעון קלורי.

אני עושה 20 דק' אנאירובי כי אין לי תרגילים משמעותיים שאני יכול להוסיף.. בינתיים האימונים שאני עושה הם בבית.
ואם תשים לב אז אני חושב שהאימונים כוללים את כל קבוצות השרירים..
יש תרגילים ייעודיים לשרירים הבאים: יד קדמית (משקולות), חזה (שכיבות שמיכה), גב (מתח), כתפיים (משקולות), שרירים עליונים של הבטן (כפיפות בטן), מותניים וכל הבטן (אימון הליבה).
וחלק מהתרגילים עובדים על קבוצת שרירים משנית: יד אחורית (בעזרת מתח), רגליים (בעזרת האופניים).

נערך לאחרונה על ידי Olonstake32, 23-11-12 בשעה 11:15.
Olonstake32 מנותק   הגב עם ציטוט